Bu acıya yürek dayanmaz: İsmail Manav ve Berat Manav kardeşler öldü!

Afyonkarahisar'da yürekleri yakan bir olay yaşandı. İsmail Manav ve Berat Manav adlı iki kardeş gece yarısı motosiklet ile dolaşmaya çıktıkları sırada bir otomobile arkadan çarptı. Kardeşlerden biri olay yerinde hayatını kaybederken, diğer kardeş ise hastanede yaşamını yitirdi

Bu acıya yürek dayanmaz: İsmail Manav ve Berat Manav kardeşler öldü!

Afyonkarahisar'da yürekleri yakan bir olay yaşandı. İsmail Manav ve Berat Manav adlı iki kardeş gece yarısı motosiklet ile dolaşmaya çıktıkları sırada bir otomobile arkadan çarptı. Kardeşlerden biri olay yerinde hayatını kaybederken, diğer kardeş ise hastanede yaşamını yitirdi.

Kaza; dün gün gece yarısı Afyonkarahisar'ın Çobanlar ilçesi Kocaöz kasabası yakınlarında meydana geldi. Edinilen bilgilere göre İsmail Manav'ın kullandığı motosiklet, Bolvadin istikametine seyir halinde iken Ekrem Sakarya idaresindeki otomobile arkadan çarptı. Kazada motosiklet sürücüsü İsmail Manav (28) ve motosiklette yolcu olarak bulunan kardeşi Berat Manav (19) ağır yaralandı.

Kardeşlerden biri olay yerinde hayatını kaybederken diğeri de ambulans ile Afyonkarahisar Sağlık Bilimleri Üniversitesi'ne götürüldüğü sırada tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak hayatını kaybettiği öğrenildi. Olayla ilgili polis tarafından başlatılan soruşturma devam ediyor.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER