Bu fotoğraftan hemen sonra Eskişehir'de birlikte eğlendiği arkadaşı vurdu: Baturhan Abacı öldü

Eskişehir'de Baturhan Abacı, birlikte restoranta gittiği arkadaşı İhsan Ö.'nün yan masadaki Veysel B. ile kavga etmesi üzerine tarafları ayırmak için araya girdi. Ancak İhsan Ö.'nün silahından çıkan kurşunla öldü

Bu fotoğraftan hemen sonra Eskişehir'de birlikte eğlendiği arkadaşı vurdu: Baturhan Abacı öldü

Eskişehir'in Tepebaşı ilçesinde 25 yaşındaki Baturhan Abacı, arkadaşı 28 yaşındaki İhsan Ö. ile eğlenmek için bir restoranta gitti.

İddiaya göre restorantta İhsan Ö. ile yan masada oturan 32 yaşındaki Veysel B. arasında kavga çıktı. Yanındaki tabancayı çıkaran İhsan Ö., ateş ederek Veysel B.'yi kolundan vurdu. Kavgayı ayırmak isteyen Baturhan Abacı ise silahtan çıkan kurşunlardan biriyle başından vuruldu.

İhsan Ö., kaçarken, ihbar üzerine olay yerine sağlık ve polis ekipleri sevk edildi. Sağlık ekipleri ilk müdahalenin ardından Baturhan Abacı'yı, Yunus Emre Devlet Hastanesi'ne kaldırdı. Abacı, doktorların tüm müdahalesine rağmen kurtarılamadı.

Polis, İhsan Ö. ile yanındaki arkadaşları Sinan İ. ve Murat N.'yi yakalayıp gözaltına aldı. Kolundan yaralanan Veysel B.'yi yakalama çalışmaları ise sürüyor.

Baturhan Abacı ile İhsan Ö.nün dün gece oturdukları mekanda birlikte fotoğraf çekip sosyal medyadan da paylaştıkları görüldü. Olayla ilgili başlatılan soruşturma sürüyor.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER