Bu Hafta Televizyonda Neler Var?

Yeni yılın girişiyle birlikte, tüm TV kanalları, yeni program düzenini Şubat ayı içerisinde oturttu. Hazırlanan birçok yeni yapımla, izleyicileri cezbetmeye çalışan kanallar, birbirinden iyi ve yüksek bütçeli yapımlar hazırladılar

Bu Hafta Televizyonda Neler Var?

Yeni yılın girişiyle birlikte, tüm TV kanalları, yeni program düzenini Şubat ayı içerisinde oturttu. Hazırlanan birçok yeni yapımla, izleyicileri cezbetmeye çalışan kanallar, birbirinden iyi ve yüksek bütçeli yapımlar hazırladılar. İzleyicilerin severek izlediği Dizi filmler, bu konuda başı çeken programlar oluyor ve iddia sahibi her kanalın hazırladığı birden çok kaliteli dizi izleyicilerle buluşuyor. Bu hafta da izleyicileri ekran başına kilitleyen birçok farklı yapım, çeşitli kanalların yayın akışı olarak hazırlanmış durumda. 

Hemen Her Televizyon İzleyicisinin Favori Kanallarından Biri TRT

TRT belirli standartları sağlayan yapımlarla, izleyicilere kamusal yayının en iyi örneklerinden birini sunmaya devam ediyor. Bu hafta da Prime Time olarak da bilinen altın saatler, TRT’nin hazırladığı birbirinden güzel dizilerle izleyicileri ekran başına topluyor. TRT1 yayın akışı incelendiğinde, TV’de bugün bölümünde altın saatler kanalın sevilerek izlenen dizisi “Payitaht Abdülhamit” karşımıza çıkıyor. TRT’ nin bu sezon izleyicilere sunduğu yeni dizi “Gönül Dağı” Cumartesi gecesinin en dikkat çekici yapımlarından biri. Pazar akşam saat 20:00 kuşağı için “Tövbeler Olsun”, Pazartesi ise aynı saate kanalın dünya çapında ilgi gören yapımlarından “Uyanış Büyük Selçuklu” dizisi izleyicilere sunuluyor. Salı günü TRT’nin yine çok ilgi çeken yapımı “Masumlar Apartmanı, Çarşamba günü ise diğer iddialı yapım “Benim Adım Melek” haftanın en önemli saatlerinin yayın programını oluşturuyor. 

Favori Kanallardan Bir Diğer ATV

Haftalık TV yayın akışı en dolgun kanallardan biri olan ATV, dolayısıyla izleyicilerinde favori kanallarından biri olmaya devam ediyor. Bu hafta da özellikle altın saatle kuşağında, birbirinden kaliteli ve aynı zamanda çok izlenen Televizyon dizileri, en önemli yapımlar olarak karşımıza çıkıyor. ATV yayın akışı saat 20:00 altın saatler kuşağı hafta boyunca iddialı dizilerle dolu. Pazartesi günü “Maraşlı, Salı “Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz”, Çarşamba “Kuruluş Osman”, Perşembe “Bir Zamanlar Çukurova”, Cuma “Akıncı”, Cumartesi kanalın yeni yayınlamaya başladığı “Kardeşlerim”, Pazar günü ise “Hercai” izleyicilerle buluşuyor. Kanalın Gündüz Kuşağında Müge Anlı ve Esra Erol, hazırladıkları yapımlarla izleyicilerle bu hafta da buluşmaya devam edecek.

Televizyon İzleyicilerin Vazgeçilmez Kanallarından Biri Show TV

Show TV gündüz yayın akışı Ebru Akel, Ender Saraçoğlu, Didem Arslan gibi isimlerin hazırladığı yapımlardan oluşuyor ve izleyicilerden büyük ilgi görüyor. Show TV altın saatler kuşağında ise haftanın her günü kaliteli dizilerle izlenme pastasından büyük pay alıyor. Pazartesi günü yayınlanan “Çukur” disizi, Salı günü yayınlanan “ Güldür Güldür Show”, Perşembe günü “Alev Alev”, Cuma günü “Ramo” Cumartesi “Kuzey Yıldızı İlk Aşk”, Pazar günü ise “Arıza” isimli yapımlar, Televizyon izleyicilerinin büyük beğenisini kazanıyor. 

Star TV Vazgeçilmez Kanallar Arasında Yer Alıyor

Star TV iddialı diziler, gündüz kuşağı programları ve show programlarıyla yine en çok izlenen kanallar arasında yer alıyor. Kanalın yayın akışında TV’de bugün bölümü incelendiğinde, bu yılın iddialı yapımı “Seni Çok Bekledim” dizisi dikkati çekiyor. Pazar günü “ Menajerimi ara”, Pazartesi “Sefirin Kızı”, Perşembe günü ise “Akrep” dizileri, kanalın izleyicilere bu yılki hediyeleri. Kanal Salı ve Çarşamba
günleri en güzel sinema filmlerini altın saatlerde izleyicilere sunulan bir yayın anlayışına sahip. Cumartesi günleri ise altın saatler, uzun zamandır özlemle beklenen “İbo Show” programına emanet. 

SHOW TV YAYIN AKIŞI İÇİN TIKLAYINIZ! 

Eğlencenin Favori Kanalı TV 8

Haftalık TV yayın akışı incelendiğinde, TV( eğlenceye yönelik çeşitli yapımları, günün her saatinde izleyicilere sunan bir anlayış benimsemiş. Çarşamba ve Cum günleri kanalın hazırladığı iddialı yapımlar Kırmızı Oda ve “Doğduğun Ev Kaderindir” en güçlü diziler arasında yer alıyorlar. Bunun dışında altın saatler kuşağı TV8’de haftanın her günü Survivor Ünlüler/Gönüllüler yarışmasına emanet edilmiş durumda. 

Kaynak: TV’de Bugün
 


 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER