Bu nasıl insan: Veli Erbaç, eşi Ayten Erbaç'ı dövüp, 2 gün aç susuz bıraktı

Kadına şiddete bir yenisi de Kocaeli'nin Körfez ilçesinde eklendi. Eşi Ayten Erbaç'ı darp edip 2 gün boyunca aç ve susuz bıraktığı iddia edilen koca Veli Erbaç sosyal medyayı ayağa kaldırdı. Olay çiftin çocuklarının görüntüleri çekip sosyal medyada yayınlamasıyla ortaya çıktı, cani koca tutuklandı

Bu nasıl insan: Veli Erbaç, eşi Ayten Erbaç'ı dövüp, 2 gün aç susuz bıraktı

Kadına şiddet dur durak bilmiyor. Bu kez olay yeri Kocaeli'nin Körfez ilçesi oldu.

"Bu nasıl insan" dedirtecek olayın kahramanı adının Veli Erbaç olduğu öğrenilen bir adam. Bu adamın eşi Ayten Erbaç'ı şiddetli bir şekilde dövdüğü, ardından da bir odaya kilitleyerek 2 gün aç susuz bıraktığı belirtildi. 

Yaşanan olayı fark eden kadının çocukları, olay sonrasında annelerinin görüntüsünü çekip sosyal medyadan paylaşınca olay ortaya çımktı. 

Görüntülerde, darp edilen kadınının eşi tarafından darp edildiğini söylediği ve çocuklarının ise durumdan habersiz olduklarını dile getirdikleri görülüyor.

Sosyal medyada büyük tepki çeken olayla ilgili Kocaeli Valisi Seddar Yavuz da yaptığı paylaşımda, Veli Erbaç isimli şahsın polis ekipleri tarafından gözaltına alındığını, tutuklanarak cezaevine gönderildiğini açıkladı.
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER