Çanakkale'de Türkan Demir akrabası tarafından katledildi: Başına kürekle vurarak öldürdü, gözlerini oydu

Çanakkale’nin Biga ilçesinde Türkan Demir, akrabası olan Hakkı Elalmış tarafından tavuk çiftliğinde başına kürekle vurularak öldürüldü.

Çanakkale'de Türkan Demir akrabası tarafından katledildi: Başına kürekle vurarak öldürdü, gözlerini oydu

Olay, dün akşam 23.00 sıralarında Çanakkale'nin Biga ilçesine bağlı Kanibey köyünde meydana geldi. 3 yıl önce Mardin’den Biga’ya bağlı Kanibey köyüne mevsimsel işçi olarak gelen evli 2 çocuk babası Hakkı Elalmış, köyde özel bir tavuk üretim çiftliğinde çalışmaya başladı.

VAHŞİCE ÖLDÜRDÜ

Hakkı Elalmış’ın akrabaları Abdullah Demir, eşi Türkan Demir ve 3 çocuğu da geçtiğimiz yıl Mardin’den köye gelerek buradaki başka bir tavuk çiftliğinde çalışmaya başladılar. Dün akşam saatlerinde Türkan Demir’in bulunduğu tavuk çiftliğine gelen Hakkı Elalmış ile arasında tartışma yaşandı. Tartışma büyüdükten sonra Elalmış, çiftlikte bulunan kürekle kadının kafasına defalarca vurarak öldürüp, gözlerini oydu.

Çiftlikte çalışan başka bir işçi, kadının kanlar içinde yerde yattığını görünce durumu eşi Abdullah Demir’e bildirdi. Olay yerinde hayatını kaybeden Türkan Demir'in cansız bedeni Biga Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı.

KADININ EŞİNİ TESELLİ EDERKEN GÖZALTINA ALINDI

Hastanede eşinin işlemlerini yapan acılı eş Abdullah Demir’i teselli eden Hakkı Elalmış, çiftlikteki güvenlik kamerası görüntülerini inceleyen jandarma ekipleri tarafından gözaltına alındı.

Elalmış’ın Biga İlçe Jandarma Komutanlığı’ndaki işlemlerinin devam ettiği öğrenildi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER