Canlı yayındaki sözleri yanlış anlaşıldı: Esra Erol'a tepkiler çığ gibi büyüyor!

Uzun yıllardır ATV ekranlarında program sunan Esra Erol'un çocuk gelişimi mezunu olan genç kızla konuşması yanlış anlaşılıca Twitter'da trend oldu. Binlerce kişi paylaşım yaparak Erol'dan özür beklediğini söyledi

Canlı yayındaki sözleri yanlış anlaşıldı: Esra Erol'a tepkiler çığ gibi büyüyor!

21 yaşındaki kızları internetten tanıştığı evli adamın yanına giden aile, kızlarını o evden kurtarmak için Esra Erol'un programına çıktı. Genç kızı bulan Erol ise canlı yayında olayla ilgili konuşurken sarf ettiği sözler yanlış anlaşıldı.

Evli adamın evine kaçan orada adamın çocuğuna bakan kadına "Sen çocuk gelişimi mezunu, kolay ikna edilip kandırılan bir çocuk olduğun için sen aslında o evde bakıcısın" ifadelerini kullandı.

Esra Erol'un bu sözleri yanlış anlaşılınca Twitter'da tepkiler çığ gibi büyüdü. Binlerce çocuk gelişimi mezunu "Hayatın hiçbir yerinde bakıcı" değiliz diyerek ünlü isme tepki gösterdi. Erol'a tepkilerin yanı sıra birçok hayranından da destek geldi. Esra Erol'un sözlerinin yanlış anlaşıldığını söyleyen bazı sosyal medya kullanıcıları "Özür dilenecek bir şey yok" diyerek paylaşımlar yaptı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER