Cappy Meyve Suları Toplatıldı: İçinden Çıkan Oluşum Şoke Etmişti!

Geçtiğimiz günlerde sosyal medyada olay olan Cappy meyve suyunun kutusunun içinde meydana gelen ürkütücü görüntü sonrası ürünün piyasadan çekildiği öğrenildi

Cappy Meyve Suları Toplatıldı: İçinden Çıkan Oluşum Şoke Etmişti!

Geçtiğimiz günlerde sosyal medyada olay olan Cappy meyve suyunun kutusunun içinde meydana gelen ürkütücü görüntü sonrası ürünün piyasadan çekildiği öğrenildi.

KUTUDAN YARATIK ÇIKTI!

Tuğçe Kızar isimli bir Twitter kullanıcısı Cappy firmasını etiketlediği bir fotoğrafta içtiği meyve suyunda bir gariplik fark ettiğini belirterek kutunun dibinde meydana gelen oluşumun fotoğrafını paylaşmıştı. Kızar “Az önce meyvesuyu aldık ve tadı garip olduğu için içemedik döküp içini açtık siz insanlarla dalga mı geçiyorsunuz?? BU NEDİR ŞAKA MI? NE SATIYORSUNUZ SİZ?” ifadelerini kullanarak paylaşımda bulunmuştu.

ADINI “CAPPY CANAVARI” KOYDULAR

Fotoğrafı gören sosyal medya kullanıcıları geçen yıllarda da benzer vakalar yaşandığını belirterek “Cappy Canavarı özlenmiştin kardeşim” gibi açıklamalarla firmayı tiye alarak şikayetçi oldular. Ardından denetle.com.tr sitesinden bir açıklama yayımlandı. Açıklamada ürünün piyasadan çekildiği ifade edildi.

Güncelleme Tarihi: 30 Ocak 2020, 15:27
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER