Ceyda Yüksel'i öldüren Serkan Dindar'ın kan donduran paylaşımları

İzmir'in Bornova ilçesinde, 21 yaşındaki Ceyda Yüksel'in evinde ölü bulunmasının ardından tutuklanan 28 yaşındaki Serkan Dindar'ın  'yaralama' ve 'trafiği tehlikeye sokma' suçlarından sabıkalı olduğu ortaya çıktı. 

Ceyda Yüksel'i öldüren Serkan Dindar'ın kan donduran paylaşımları

İzmir'in Bornova ilçesinde 21 yaşındaki Ceyda Yüksel'in evinde ölü bulunmasının ardından tutuklanan 28 yaşındaki Serkan Dindar'ın ifadesi ortaya çıktı.

Ceylan Yüksel'in, kaynak ustası Serkan Dindar ile sosyal medyadaki aynı gezi ve kamp sayfalarını takip ederken tanıştığı, Dindar'ın daveti üzerine İstanbul'dan İzmir'e gittiği bildirildi. 

İkilinin köpekleri çok sevdikleri ve sık sık köpekler üzerine sohbet ettikleri öğrenildi.

Polisteki ifadesinde, Ceyda Yüksel ile sosyal medyada tanıştıklarını öne sürerek, "Önce Alsancak semtindeki eğlence mekanında alkol aldık, sonra evime geçtik. Gerisini hatırlamıyorum. Olay nasıl oldu, hatırlamıyorum" dediği kaydedilen Serkan Dindar'ın genç kadının yaralandığını sağlık ekiplerine kendisinin bildirdiğini söylediği de kaydedildi. 

Polisin evde yaptığı aramada 9 boş bira şişesi bulunduğu bildirilirken, tutuklanan Dindar'ın 'yaralama' ve 'trafiği tehlikeye sokma' suçlarından sabıkalı olduğu saptandı.

Serkan Dindar’ın, geçen haftalarda sosyal medya hesabından kadın cinayetlerini hakkında paylaşım yaptığı ortaya çıktı. Bir gönderinin altına yorum yapan Dindar’ın, bazı kadınların öldürülmeyi hak ettiğini yazdığı görüldü. Dindar’ın, "Kimse ölmeyi hak etmez, öldürmenin de hakkı olmaz. Ama bence bazıları bunu hak ediyor. Hiç kimse kimseyi durup dururken öldürmez. Çok tepki alacağım'' ifadelerini kullandığı görüldü. 

Bir başka vatandaşın, "Kendi cümlelerinle çelişiyorsun" yorumuna ise Dindar’ın, "Çünkü bana hiç kimse hak vermeyecek. Neyse kadın düşmanı değilim. Beni bilen biliyor" cevabını verdiği ortaya çıktı.

Güncelleme Tarihi: 21 Ağustos 2020, 21:13
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER