Cezaevinden çıkan Ramazan İnanç, bir kişiyi bıçakladıktan sonra öldürüldü

Ağrı'da eşi ve kızına işkence ettiği için cezaevine giren Ramazan İnaç isimli bir kişi çıktıktan 10 gün sonra ölü olarak bulundu

Cezaevinden çıkan Ramazan İnanç, bir kişiyi bıçakladıktan sonra öldürüldü

Ağrı'nın Doğubeyazıt ilçesinde yaşayan Ramazan İnaç isimli bir kişi, geçen yıl eşi Müjgan İnanç'la kızı N.İnanç'ı dövdükten sonra işkence etmişti.

Eşinin ve kızının ateşte erittiği naylon poşetle yüzünü ve ayaklarını yakan uyuşturucu bağımlısı olduğu da bildirilen adam tutuklanmış ve cezaevine girmişti.

Cezaevinde 5 ay kalan ve 10 gün önce tahliye edilen Ramazan İnanç, bugün Abdigör Mahallesi'nde ölü olarak bulundu.

Yapılan incelemede göğsüne 3 kurşun isabet eden kurşunla öldüğü belirlenen kişinin, eşi ve kızına işkence yapan Ramazan İnanç olduğu belirlendi.

Olayla ilgili yürütülen soruşturmada Ramazan İnanç’ın cezaevinden çıktıktan sonra eşinin amcası Mehmet Ali Akdağ'ı bıçaklayarak kaçtığı belirlendi. 

Bıçaklama suçundan hakkında yakalama kararı bulunan İnanç’ın üç otomobille olay yerine getirildiği ve burada darbedildikten sonra öldürüldüğü anlaşıldı.

Bunun üzerine polis ekipleri İnanç’ın götürüldüğü 3 otomobili terk edilmiş hale bulurken, şüpheli olarak bıçaklanan Akdağ’ın yakınları olduğu belirlenen 13 kişiyi yakaladı.
 

Güncelleme Tarihi: 20 Nisan 2020, 07:47
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER