Çiğ köfteciye ikinci saldırı! Bu sefer de Gurur Şenel'in yakınları

Afyonkarahisar'da yaşana olayda Gurur Şenel'in, sipariş ettiği çiğ köftenin acılı olduğu gerekçesiyle iş yeri çalışanı Yılmaz Koç'a saldırdığı anlar büyük tepki toplamış, saldırgan gözaltına alınmıştı. Gece saatlerinde de çiğ köfteciye gözaltına alınan Şenel'in yakını olduğu öğrenilen kişilerce ikinci bir saldırı gerçekleştirilerek dükkanın camları kırıldı.

Alınan bilgiye göre, İstiklal Mahallesi'nde, gece saatlerinde çiğ köfteci dükkanının önüne otomobille arkadaşlarıyla gelen ve Gurur Şenel'in yakını olduğu öğrenilen bir saldırgan da iş yerinin güvenlik kamerasına ardından kapıya alkol şişesi fırlattı.

İş yeri çalışanına küfürler eden saldırgan, dükkanın camı kırılmayınca bu sefer de cama sehpa attı. İş yerinin camını kıran şüpheli, daha sonra iş yeri önündeki motosikleti tekmeleyerek zarar verdi.

Çiğ köftecideki çalışan ise saldırgana "abi ben ne yaptım, benim suçum ne?" şeklinde karşılık verdi. Personeli dışarı çağıran saldırganı, daha sonra arkadaşları dükkanın önünden zorla uzaklaştırdı.

Olayın ardından iş yeri çalışanı 155'i arayarak yardım istedi. İhbar üzerine olay yerine çok sayıda polis ekibi sevk edildi. İş yerine yapılan saldırı anı ise güvenlik kamerasınca kaydedildi.

Olaydan sonra kaçan, çiğ köftecideki çalışanı darbeden Gurur Şenel'in kardeşi H. Şenel, eniştesi B.B. ile kardeşi D.B emniyet ekipleri tarafından Afyonkarahisar'a bağlı Sülümenli beldesindeki adreslerinde gözaltına alındı.

Çiğ köfteciye ikinci saldırı Camlarını kırdılar

ÇİĞ KÖFTE ACILI DİYE SALDIRMIŞTI

Afyonkarahisar'da bir çiğ köftecide dün yaşanan olayda, sipariş ettiği çiğ köftenin "acılı" olduğunu ileri süren müşteri Gurur Şenel, iş yeri çalışanı Yılmaz Koç'u darbetmiş, darp anı güvenlik kamerasına yansımıştı.

Güncelleme Tarihi: 02 Mart 2021, 12:09
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER