Dilenci Kılığına Giren Muhabirin 1 Saatte Topladığı Para Şaşırttı!

CNN Türk'te yayınlanan A'dan Z'ye adlı programın bugünkü bölümünde 'Dilenci Dosyası' konusuna değinildi. Program için sosyal deney gerçekleştiren CNN Türk muhabiri Sema Akbulut ve kameramanlar, dilencilik yaparak vatandaşın vicdanıyla oynayan bazı dilenciler için özel bir bölüm hazırladılar.

Dilenci Kılığına Giren Muhabirin 1 Saatte Topladığı Para Şaşırttı!

CNN Türk'te yayınlanan A'dan Z'ye adlı programın bugünkü bölümünde 'Dilenci Dosyası' konusuna değinildi. Program için sosyal deney gerçekleştiren CNN Türk muhabiri Sema Akbulut ve kameramanlar dilencilik yaparak vatandaşın vicdanıyla oynayan bazı dilenciler için özel bir bölüm hazırladılar.

1 SAATTE 82 LİRA

Hazırlanan özel bölümde muhabir Akbulut, dilenci kılığına girerek vatandaşlardan para istedi. İstanbul Fatih'te bulunan Fatih Camii önüne gidip Cuma çıkışını bekleyen Akbulut, kucağına da oyuncak bebek alıp dilenmeye başladı. Akbulut, 1 saat içerisinde 82 TL para kazandı.

POLİSLER ZOR İKNA OLDU

Saat ilerledikçe para verenler de artmaya başladı ve beklenmedik anda polisler dilenen muhabir Sema Akbulut'un başına geldi. Ekiplere sosyal deney olduğunu açıklandı. Ancak oyuncak bebeğin oyuncak olduğuna ikna olmak istediler. Polislerin olay yerinden ayrılması ile birlikte deney de kaldığı yerden devam etti. 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER