Düğün davetiyesinde 'maske' uyarısı yapan damat Tarık Kul öldü!

Ordu’nun Kumru ilçesinde, 2,5 ay önce dünyaevine giren ve düğün davetiyesinde ‘Sağlığımız için maskemizi takalım, mesafemizi koruyalım’ yazarak davetlileri uyaran berber Tarık Kul, önceki hafta yakalandığı koronavirüse yenik düşerek hayatını kaybetti

Düğün davetiyesinde 'maske' uyarısı yapan damat Tarık Kul öldü!

Ordu’nun Kumru ilçesinde, 2,5 ay önce dünyaevine giren ve düğün davetiyesinde ‘Sağlığımız için maskemizi takalım, mesafemizi koruyalım’ yazarak davetlileri uyaran berber Tarık Kul, önceki hafta yakalandığı koronavirüse yenik düşerek hayatını kaybetti.

Kumru ilçesine bağlı Akçedere Mahallesi’nde berber Tarık Kul, önceki hafta rahatsızlanınca hastaneye başvurdu. Kul’un yapılan koronavirüs testi pozitif çıktı.

Ordu Devlet Hastanesi’nde tedaviye alınan Kul, önceki gün hayatını kaybetti. Kul’un cenazesi koronavirüs tedbirleri kapsamında Kumru ilçesinde toprağa verildi.

Tarık Kul, 18 Temmuz 2020’de, İlknur Kul ile dünya evine girdi. Kuaför dükkanında aldığı titiz koronavirüs önlemleri ile tanınan Kul, düğün davetiyesine de ‘Sağlığımız için maskemizi takalım, mesafemizi koruyalım’ yazarak davetlileri uyarmıştı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER