Düğününden 4 gün sonra fenalaştı: Özlem Özcan öldü

Adana'da koronavirüs testi negatif çıkan 28 yaşındaki Özlem Özcan, 2 gün sonra 30 yaşındaki Muttalip Bayram'la evlendi. Ancak düğünden 4 gün sonra koronavirüsten hayatını kaybetti

Düğününden 4 gün sonra fenalaştı: Özlem Özcan öldü

Adana'nın Sarıçam ilçesi'nde yaşayan 28 yaşındaki Özlem Özcan, 30 yaşındaki Muttalip Bayram'la evlenmeden 2 gün önce 20 Kasım'da kendisini kötü hissettiğini belirterek özel bir hastanede koronavirüs testi oldu.

Hastanede testinin negatif çıktığı belirtilen Özcan, bunun üzerine düğünü iptal etmedi ve  22 Kasım günü kentteki bir düğün salonunda bir saat süren bir törenle dünyaevine girdi.

Ancak düğünden sadece 2 gün sonra Muttalip Bayram, ağrı ve şikayetleri artan eşini Adana Çukurova Balcalı Hastanesi'ne götürdü. 

Burada yapılan test sonucunun pozitif çıkmasıyla genç kadın tedaviye alındı. Doktorların incelemesi sonrası virüsün Özlem Özcan'ın akciğerlerine indiği tespit edildi. 25 Kasım günü yoğun bakımda tedavi altına alınan Özlem Özcan, 26 Kasım günü hayatını kaybetti. 

Yapılan testte Muttalip Bayram'ın da koronavirüse yakalandığı ortaya çıktı. Tedavi altına alınan Bayram eşinin cenaze törenine katılamadı. 

Özlem Özcan'ın cenazesi kılınan namazın ardından gözyaşları içinde toprağa verildi.
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER