Eğitim Bir-Sen eleştiri oklarının hedefi oldu: Üye ve yakınlarına estetik kampanyası başlattılar!

Eğitimciler Birliği Sendikası Eğitim Bir-Sen, üye ve üye yakınları için estetikte yüzde 50 indirim kampanyası başlatınca eleştiri oklarının hedefi oldu

Eğitim Bir-Sen eleştiri oklarının hedefi oldu: Üye ve yakınlarına estetik kampanyası başlattılar!

Eğitimciler Birliği Sendikası Eğitim Bir-Sen, üye ve üye yakınları için estetikte yüzde 50 indirim kampanyası başlatınca eleştiri oklarının hedefi oldu.

İstanbul Eğitim-Bir-Sen 4 Nolu şubenin sosyal medya hesabından 'İndirimli Anlaşmalarımız' başlığı altında yapılan duyuruda, "Sendikamız ve estetik ve güzellik merkezi arasında üyelerimiz ve yakınlarını kapsayan yüzde 40 ve yüzde 50 oranlarında indirim anlaşması yapılmıştır. Üyelerimize hayırlı olsun" ifadeleri kullanıldı.

'Ülke yangın yerine dönmüş'

İstanbul Eğitim-Bir-Sen 3 No’lu Şube Başkanı Erol Ermiş de, 'öğretmenler gününe özel' yaptığı duyuruda, sendika üyesi öğretmenlere estetik yaptırmaları halinde yüzde 30 indirim yapılacağını sosyal medya hesabından duyurmuştu.

İstanbul Eğitim-Sen 2 Nolu şube başkanı Kazım Yılancı, Eğitim Bir-Sen’in yaptığı anlaşmaya ilişkin olarak, "Bu ülke yangın yerine dönmüş vaziyette iken, estetik sorunun ilk sıralarda olması çok acı" dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER