Elmalı skandalında flaş gelişme: Sümeyra Tilki de fotoğraf paylaştı!

Antalya'nın Elmalı ilçesinde kocasının kendisini belediye başkanı Halil Öztürk'le aldattığını iddia ettiği Sümeyra Tilki'den flaş bir adım geldi. 

Elmalı skandalında flaş gelişme: Sümeyra Tilki de fotoğraf paylaştı!

Antalya'da Elmalı Belediye Başkanı Halil Öztürk'ün makam şoförü Ahmet Tilki, eşi Sümeyra Tilki'nin Öztürk'le aşk yaşadığını ileri sürmüş, ortalık karışmıştı. 

Bu kez de Sümeyra Tilki, eşinin kendisini aldattığını ileri sürdü ve bir de fotoğraf paylaştı.

Sümeyra Tilki, Ahmet Tilki’nin başka bir kadınla fotoğrafını paylaşarak, “İşte her şeyin nedeni bu fotoğraf. Kendisi benimle evliyken başka evli bir kadınla ilişki yaşıyordu. Ben bunu öğrenince deliye döndü. Zaten fotoğraflar ortada. Herkese ahlak dersi veriyor ama evli, çocuklu bir kadınla birlikte olmaktan da geri durmuyor” ifadelerini kullandı.

Sümeyra Tilki, "Elimde fotoğraflar ve ses kayıtları var. Bu belgeleri boşanma davamda delil olarak sunacaktım. Ama artık ipin ucu kaçtı. Herkes kendisinin nasıl bir insan olduğunu görsün. Mahkemede fotoğraf, ses kayıtları ve benle evliyken o kadınla yaptığı yazışmaları delil olarak sunacağım. Bundan sonra da konuşmama kararı aldım” paylaşımı yaptı.

Ahmet Tilki ise fotoğrafın 2015 yılına ait olduğunu belirterek, "Kendi pisliklerini örtbas etmek için böyle davranıyorlar. Geçmişte herkesin ilişkisi olabilir. O fotoğraftaki kadını böyle bir şeyin içine çekmenin bir anlamı yoktu. Umarım o kadın da kendisine dava açar. Geçmişe gitmeye kalkarsak eşim benimle evlenmeden önce ilçe jandarma komutanı ile nişanlandı. Ama komutan bunun nasıl bir insan olduğunu öğrenince nişanı atıp tayinini istedi ve gitti” dedi.

Geçmişte bir TSK mensubu ile nişanlandığını doğrulayan Sümeyra Tilki, “Bu nasıl bir ahlaksızlık. Benim geçmişteki ilişkilerim kimseyi ilgilendirmez. Evet nişanlandım ama anlaşamadık ve ayrıldık. Bununla ilgili kimseye hesap vermem” karşılığını verdi.

Güncelleme Tarihi: 31 Temmuz 2020, 15:31
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER