Esenler'de 2 aylık evli Kader Güler'in ölümünde şok iddia: Ölmeden önce ailesine mesaj atmış!

İstanbul Esenler'de 17 Ekim'de 2 ay önce Umut Güler'le evlenen Kader Güler evinde doğalgaz borusuna asılı bulunmuştu. Olayda intihar şüphesi üzerinde durulurken, genç kadınınr ailesi şok iddialarda bulundu

Esenler'de 2 aylık evli Kader Güler'in ölümünde şok iddia: Ölmeden önce ailesine mesaj atmış!

İstanbul Esenler'de 2 ay önce Umut Güler'le evlenen Kader Güler, evinde boğazından elektrik kablosu ile doğalgaz borusuna asılı halde bulunmuştu.

Eşi Umut Güler, ifadesi alındıktan sonra serbest bırakılmış, olayda intihar şüphesi üzerinde durulmuştu.

Genç kadının ağabeyi, annesi ve babası ise şok iddialarda bulundu. 

Ailesinin ifadeleri şöyle:

Emre Güneş (Ağabeyi): Olayın öğlen saatlerinde yaşanmış. Bize ise gece 3 buçuk gibi haber verildi. Morga bırakıp gitmişler. Aralarında ufak tefek tartışmalar vardı. Son dönemlerde olaylar şiddetlenmişti. Kız kardeşimin sırtında tekme izleri vardı. Bize mesajlar göndermişti bununla ilgili. Kendisini korumak için telefona kadın koruma acil durum programları indirmişti. Bir de en son kız kardeşime, 'Bana bir şey olursa bunun tek sorumlusu Umut' diye intihar etmeden önce mesaj atmış. Burada bir cinayet olduğunu düşünüyorum. Bizi cinayet olduğunu düşünmemize iten şey ise bir kapı kolundan insan nasıl boğulabilir? Onun kendisini boğma ihtimali yok orada.

Ramazan Güneş (Babası) :  Varsa bir suçlu biz bu suçlunun cezalandırılmasını istiyoruz. Kimler varsa bu işin arkasında aydınlatılmasını istiyoruz bu olayın. Ben kızımın kendi canına kıyacak kadar zayıf olduğunu düşünmüyorum. Kızım kendi canına kıyamaz. Kızım parmağına iğne batsa çok büyük acı hissederdi. Bunun arkasındaki kişi ya da kişilerin bulunmasını istiyorum. Ben bir baba olarak kızıma sahip çıkamadım sizlerin sahip çıkmasını istiyorum.

Aynur Güneş (Annesi): Kızım bana dedi ki daha önce, 'Anne, Umut bana şiddet uyguluyor'. Damatları beni aradı 'Kızına bir şey oldu?' hastanede diye, gece aradılar beni. Bana 'Kızın hasta' dediler önce aradıklarında. Bende babasını kaldırdım dedim kalk kızın hasta hastaneye gidelim. Ben kaynanasından ve kocasından şikâyetçiyim. Kızımın daha kınası soğumadı, 2 aylık evliydi. Benim kızım güler yüzlüydü öyle bir şey yapamaz benim kızım. Kimse cenazeye bile gelmedi. Benim kızım öldü, kaderler ölmesin. Hiçbir genç ölmesin. Benim kızım öldürüldü başkası öldürülmesin.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER