Esenler'de evinde asılı bulundu: 2 aylık evli Kader Güler öldü

İstanbul Esenler'de 2 ay önce evlenen 21 yaşındaki Kader Güler, Esenler’deki evinde elektrik kablosu ile doğalgaza borusuna kendisi asarak ölmüş şekilde bulundu. Eşi Umut Güler, ifadesi alındıktan sonra serbest bırakıldı

Esenler'de evinde asılı bulundu: 2 aylık evli Kader Güler öldü

İstanbul Esenler'de 2 ay önce Umut Güler'le evlenen Kader Güler, evinde elektrik kablosu ile doğalgaza borusuna kendisi asarak ölmüş şekilde ölü bulundu. 

Olayda intihar üzerinde durulurken, eşi Umut Güler, polis tarafından ifadesi alındıktan sonra serbest bırakıldı.

Genç kadının anne, baba ve ağabeyi ise olaydan Umut Güler'i sorumlu tuttu. Ağabeyi Emre Güneş, “Aralarında ufak tefek tartışmalar vardı. Son dönemlerde olaylar şiddetlenmişti. Kız kardeşimin sırtında tekme izleri vardı. Bize mesajlar göndermişti bununla ilgili. Kendisini korumak için telefona kadın koruma acil durum programları indirmişti. Bir de en son kız kardeşime, ‘Bana bir şey olursa bunun tek sorumlusu Umut' diye intihar etmeden önce mesaj atmış. Burada bir cinayet olduğunu düşünüyorum. Bizi cinayet olduğunu düşünmemize iten şey ise bir kapı kolundan insan nasıl boğulabilir. Onun kendisini boğma ihtimali yok orada. Eşi 2 saat gözaltına alınmış ifadesi alınıp serbest bırakılmış” dedi.
 

Güncelleme Tarihi: 22 Ekim 2021, 10:08
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER