Eşi Leyla Kayacı bıçakladı: Medine Kayacı öldü

Aksaray'da 4 gün önce çıkan tartışmada 24 yaşındaki Medine Kayacı, eşi 23 yaşındaki Leyla Kayacı tarafından bıçaklanmıştı. Medine Kayacı, 4 gün süren yaşam mücadelesini kaybetti

Eşi Leyla Kayacı bıçakladı: Medine Kayacı öldü

Aksaray'da 21 Mart'ta meydana gelen olayda 2 yıllık evli olan ve 5 aylık da bir çocukları bulunan 24 yaşındaki Medine Kayacı ile 23 yaşındaki Leyla Kayacı arasında kavga çıkmıştı.

Kavgada Leyla Kayacı, eşi Medine Kayacı'yı bıçakla göğsünden ve kolundan yaralamıştı.

Komşuların ihbarı üzerine olay yerine sağlık ve polis ekipleri sevk edilmiş, Medine Kayacı, ambulansla Aksaray Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırılmıştı.

Ağır yaralı olan ve 4 saatlik ameliyatın ardından yoğun bakımda tedaviye alınan Medine Kayacı, dün gece saatlerinde doktorların tüm çabasına rağmen hayatını kaybsetti. 

Polis tarafından gözaltına alınan Leyla Kayacı, emniyetteki işlemlerinin ardından sevk edildiği adliyede çıkarıldığı mahkemece tutuklandı. 

Leyla Kayacı'nın ifadesinde eşini hakaret ettiği için bıçakladığını belirterek, ''Ailevi nedenlerde tartıştık. Tartışma sırasında bana hareket etti ve bıçakladım. Daha önceki tartışmalarımızda da bana hakaret ediyordu. 'Seni öldürürüm' diye uyarmıştım" dediği öğrenildi.
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER