Eski eşi Ezgi Ulugün'e dehteşi yaşatmıştı: İhsan Kaan Şensoy öldü

İzmit'te boşandığı eşine şiddet uygulayan, eski kayınbiraderini vuran, uzaklaştırma kararını da ihlal ettiği için ev hapsinde bulunan İhsan Kaan Şensoy, evinde uğradığı silahlı saldırı sonucu öldü

Eski eşi Ezgi Ulugün'e dehteşi yaşatmıştı: İhsan Kaan Şensoy öldü

İzmit'te Başiskele ilçesinde yaşayan ve eski eşine karşı alınan uzaklaştırma kararını ihlal ettiği için ev hapsinde bulunan İhsan Kaan Şensoy, evinde silahlı saldırıya uğradı.

Ağır yaralı olarak Kocaeli Devlet Hastanesi’ne kaldırılan Şensoy, yapılan tüm müdahalelere rağmen hayatını kaybetti. Olayla ilgili başlatılan soruşturmada E.G. isimli şüpheli ve yanındaki iki kişinin gözaltına alındığı öğrenildi.

Şensoy, evli olduğu avukat Ezgi Ulugün'den 3 yıl önce boşanmıştı. Ancak boşanmadan sonra da çift arasındaki sorunlar devam etmiş, Ulugün eski eşinden cinsel saldırıya uğradığı ve ölümle tehdit edildiği gerekçesiyle şikayetçi olmuştu.

Hakkında 48 ayrı soruşturma açılan Şensoy, eski kayınbiraderi Bora Ulugün'ü de silahla yaralamış, sosyal medyadan da eski eşini tehdite devam edince ev hapsine alınmıştı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER