Eski eşinin öldürdüğü Ülkü Ocakları Yöneticisi Aylin Hayriye Alkutay'la ilgili MHP'den peş peşe açıklamalar

Antalya'da eski eşi Mehmet Ayata'nın vurduğu Döşemealtı Ülkü Ocakları Sosyal Medya Birim Başkanı Aylin Hayriye Alkutay öldü, 2 kardeşi yaralandı. MHP'den peş peşe açıklama geldi

Eski eşinin öldürdüğü Ülkü Ocakları Yöneticisi Aylin Hayriye Alkutay'la ilgili MHP'den peş peşe açıklamalar

Antalya'nın Döşemealtı ilçesinde Mehmet Ayata isimli şahıs, 2 çocuk annesi eski eşi Aylin Hayriye Alkutay'ı vurarak öldürdü. Talihsiz kadının kardeşleri Murat Alkutay ile Ahmet Emre Alkutay ise vücudunun çeşitli yerlerinden yaralandı.

30 yaşındaki Aylin Hayriye Alkutay'ın, Ülkü Ocakları Döşemealtı İlçe Yönetim Kurulu üyesi ve Döşemealtı Ülkü Ocakları Sosyal Medya Birim Başkanı, Ülkü Ocakları Genel Merkezi gönüllü sosyal medya destek ekibinde görevli olduğu öğrenildi.

MHP Antalya Milletvekili Abdurrahman Başkan, "Döşemealtı Ülkü Ocakları yöneticisi Hayriye Alkutay evladımızı zalimce bir saldırı sonucu hayatını kaybettiğini büyük bir üzüntüyle öğrendim. Hayriye evladımıza Allah'tan rahmet ailesine ve camiamıza sabır, başsağlığı diliyorum. Ruhu şad mekanı cennet olsun" ifadelerini kullandı.

MHP Antalya İl Başkanı Hilmi Durgun ise "Ülkü Ocakları Sosyal Medya ekibinden ve aynı zamanda Antalya Döşemealtı Ülkü Ocakları yöneticimiz, kardeşimiz Aylin Alkutay'ı zalimce bir saldırı neticesinde kaybetmiş bulunmaktayız. Merhumeye Allah'tan rahmet, ailesine ve camiamıza başsağlığı diliyorum" sözlerine yer verdi.
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER