Esra Hankulu'nun ölümünde flaş gelişme: Ümitcan Uygun'un ifadesi ortaya çıktı

Ankara'da, Aleyna Çakır olarak bilinen Sema Esen'in ölümüyle ilgili hakkında soruşturma yürütülen Ümitcan Uygun, evinde ölü bulunan Esra Hankulu'nun ölümüyle ilgili de önceki gün gözaltına alındı. Uygun ifadesi ortaya çıktı

Esra Hankulu'nun ölümünde flaş gelişme: Ümitcan Uygun'un ifadesi ortaya çıktı

Ankara'da, Aleyna Çakır olarak bilinen Sema Esen'in ölümüyle ilgili hakkında soruşturma yürütülen Ümitcan Uygun, evinde ölü bulunan Esra Hankulu'nun ölümüyle ilgili de önceki gün gözaltına alınmıştı.

Arkadaşları Hankulu'nun hayatını kaybetmeden önce gündeme Aleyna Çakır cinayetinin baş şüphelisi olarak gelen Ümitcan Uygun ile birlikte olduğunu iddia etmişti. Bunun üzerine Uygun, Ankara Emniyet Müdürlüğü Cinayet Büro Amirliği ekiplerince önceki gün gözaltına alındı.

Habertürk'ten Bedri Can Özbey'in haberine göre, Uygun'un ifadesi de ortaya çıktı. 

Uygun ifadesinde Esra Hankulu'nun ölümüyle herhangi bir ilgisinin olmadığını ve sabah erken saatlerde evden ayrıldığını iddia etti. Evde ayrılırken de Esra Hankulu'nun hayatta olduğunu ileri sürdü. 

Daha sonra da Esra Hankulu'nun ölüm haberini ise evde bulunan diğer iki arkadaşının kendisini araması sonucunda öğrendiğini söyleyen Uygun, Esra Hankulu'nun ölümüyle bir ilgisinin olmadığını da iddia etti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER