Evde kal uygulamasına uymayan yaşlı adam önce küfür etti, sonra bıçak çekti!

Türkiye'de koronavirüsün görülmesinin ardından riskli grup yaşlılar için uyarılar yapıldı. Uyarılar uymayan yaşlı vatandaş önce habercilere küfür etti, kendisine tepki gösterenlere de bıçak çekti

Evde kal uygulamasına uymayan yaşlı adam önce küfür etti, sonra bıçak çekti!

Koronavirüs salgınının tüm dünyaya etkisi altına alması ve Türkiye'de de görülmesinin ardından birçok kurum ve kuruluş vatandaşa evde kal uyarısında bulundu. Riskli grup olarak kabul edilen yaşlı kesimi için ise özellikle dikkat edilmesi gerektikleri uyarılarında bulunuldu.

Basın mensuplarının işine engel oldu

Tokat'ta risk grubunda sayılan birçok yaşlı vatandaş evde kal uyarılarına uymayıp dışarı çıktı.  Hüdayi Sayıbaş Yeraltı Çarşısı üzerinde bulunan banklarda oturan vatandaşlarla röportaj yapan basın mensupları beklenmedik olayla karşılaştı.

Haber yapılmasına engel olan yaşlı adam kameralar kendine dönünce küfür etmeye başladı. Çevredekilerden de tepki gelmeye başlayınca, yaşlı adam ile bir vatandaş arasında gerginlik yaşandı. 

Sakinleştirilemeyince polis merkezine götürüldü

Etrafa küfürler savurmaya devam eden yaşlı adam kendisine müdahale etmeye çalışan kişiye bıçak çekti. Bir türlü sakinleştirilemeyen şahıs polis merkezine götürüldü.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER