Evlenmek için 2 yıl önce ilan veren Bahtiyar Doğan boşanmanın yolunu arıyor

Antalya'da yaşayan Bahtiyar Doğan 2 yıl önce evlenmek için verdiği ilandan sonra nikah masasına oturduğu Güler G. tarafından terk edildi. Şimdi de boşanmanın çarelerini arayan Doğan, 'Eş ararken belamı buldum' dedi

Evlenmek için 2 yıl önce ilan veren Bahtiyar Doğan boşanmanın yolunu arıyor

Emekli taksi şoförü Bahtiyar Doğan, 2 yıl önce otomobilinin arka camına yazdığı '65 yaşındayım. Emekliyim, evim var, arabam var. Yaşıma uygun Allah'tan korkan bir eş arıyorum' ilanıyla aylarca kendine eş aradı.

16 yıldır bekar olduğunu, gönlünün sultanını bulmak için bu yöntemi bulduğunu anlatan Doğan, 2018 yılında kendisini arayan Güler G. ile tanıştı. Ağustos 2018 tarihinde nikah masasına oturan Doğan, Güler G.'nin nikahın ardından maddi anlamda çok fazla istekte bulunduğunu ve birçoğunu karşılamakta zorluk çektiğini ve 32 gün sonra terke dildiğini söyledi.

İddiaya göre Güler G., Muğla'da bir yakınının yanına görmek için gideceğini söyleyerek Bahtiyar Doğan'ın yanından ayrıldı. Fethiye'ye giden G. ile telefonda konuşan Doğan, daha sonra görüşmek için Fethiye'ye gitti ama Güler G. bir sebep göstermeksizin kendisiyle görüşmek istemedi.

Güler G. ile 2 yıldır hiçbir şekilde görüşemediğini anlatan Doğan, evlenmek için aylarca çaba harcadığı eşinden şimdi boşanmak için uğraşıyor. Avukatlarla görüştüğünü ancak tek taraflı dava açılırsa bu davanın yıllarca süreceğini, o nedenle avukatların anlaşmalı boşanma yoluna gidilmesi gerektiğini tavsiye ettiğini kaydeden Doğan, anlaşmalı boşanmaya da Güler G.'nin sıcak bakmadığını ifade etti.

Doğan, "Bu kadından boşanmak için Allah'a yalvarıyorum. En azından soyadımı ondan kurtarmak istiyorum. Kendisini bulamıyorum bir türlü. Beni tehdit ediyordu, 'Yanlış yaparsan seni yemekle zehirlerim' diyordu. Gerekçesiz bir şekilde gitti. Boşanma davası açarsam benden tazminat talep etmek için bekliyor. Eş ararken belamı buldum" dedi.

DHA'nın telefonla ulatığı Güler G. ise herhangi bir açıklama yapmak istemediğini, tek muhatabının Bahtiyar Doğan olduğunu söyledi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER