FETÖ Firarisi Hakan Şükür'ün Yeni Mesleği Şaşırttı!

Tüm mal varlığına el koyulan Galatasaray'ın eski futbolcusu FETÖ firarisi Hakan Şükür'ün yeni mesleği pes dedirtti. Eski milli futbolcu Şükür, Amerika'da UBER şoförlüğü yapıyor

FETÖ Firarisi Hakan Şükür'ün Yeni Mesleği Şaşırttı!

Tüm mal varlığına el koyulan Galatasaray'ın eski futbolcusu FETÖ firarisi Hakan Şükür'ün yeni mesleği pes dedirtti. Eski milli futbolcu Şükür, Amerika'da UBER şoförlüğü yapıyor.

KİTAP SATICILIĞI DA YAPMIŞTI

Türkiye'de hakkında yakalama kararı bulunan ve FETÖ terör örgütüne yakınlığıyla bilinen Şükür'ün açtığı kafede işlerinin kötü gittiği ve burayı kapattıktan sonra Uber şoförlüğü ve kitap satıcılığı yaptığı belirtildi. FETÖ firarisi olarak ABD'de çeşitli işler yapan Hakan Şükür'ün ailesinin de mal varlıklarına el konulmuştu.

Geçtiğimiz aylarda da eşiyle birlikte Youtube kanalı açan Şükür'ün 48 bin takipçisi de bulunuyor. Kanalında futbol yorumculuğu yapan Şükür'ün attığı videolara, youtube kullanıcıları tarafından da birçok yorum yapılıyor.

Güncelleme Tarihi: 14 Ocak 2020, 13:10

İrem Nur Kaya

İrem Nur Kaya, 1995 yılında doğdu. Elazığ Fırat Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü'nü bitirdi. Bu süre zarfında diksiyon, haber yazma ve yeni nesil gazetecilik eğitimlerini aldı. Stajını Basın İlan Kurumu'nda Halkla iİişkiler Personeli olarak yaptı. Şimdi Ortadoğu Gazetesi'nde haber editörü olarak çalışmakta.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER