Gölcük'te eşinin yeğeni boğup, toprağa gömdü: Şengül Güler öldü

Kocaeli'nin Gölcük ilçesinde Ömer B., iddiaya göre amcasının dini nikahlı eşi Şengül Güler'i altınları için boğarak öldürdü

Gölcük'te eşinin yeğeni boğup, toprağa gömdü: Şengül Güler öldü

Kocaeli'nin Gölcük ilçesi'nde Ömer B., iddiaya göre, amcası H.B.'nin dini nikahla birlikte olduğu 44 yaşındaki Şengül Güler’i evde yalnızken altın takılarını almak için eşarpla boğarak öldürdü.

Altınları alan Ömer B., Güler’in cansız bedenini de otomobilin bagajında yaklaşık 10 kilometre uzaklıktaki Yazlık Mezarlığı’na götürerek ormanlık alanda açtığı çukura gömdü.

Şengül Güler'den haber alamayan eşi H.B.'nin kayıp ihbarı üzerine çalışma başlayan polis ekipleri eve en son eşinin yeğeni Ömer B.’nin girdiğini tespit etti. 

Operasyon düzenleyen ekipler, Ömer B.’yi Gebze ilçesinde yakalayarak, gözaltına aldı. Ömer B.'nin evinde yapılan aramada, çamurlu ve kanlı kıyafetler de bulundu. Ömer B., emniyetteki ifadesinde, cinayeti itiraf ederek, cesedi gömdüğü yeri gösterdi. 

Polis, dün akşam, ormanlık alanda toprağı kazarak, Şengül Güler’in cansız bedenini çukurdan çıkardı. Güler’in cesedi, otopsi için morga kaldırıldı.
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER