Harun Yıldız, kızı Şeyma Yıldız'ı bakın neden öldürmüş: İnanılmaz ifade!

Ankara'nın Çubuk ilçesinde internette uygunsuz görüntülerini gördüğü gerekçesiyle kızı Şeyma Yıldız'ı öldüren Harun Yıldız'ın iddianamesinde çarpıcı ifadeler yer aldı

Harun Yıldız, kızı Şeyma Yıldız'ı bakın neden öldürmüş: İnanılmaz ifade!

Ankara'nın Çubuk ilçesinde 6 Şubat'ta kızı Şeyma Yıldız'ı öldüren Harun Yıldız'ın soruşturması tamamlandı ve iddianamesi hazırlandı. 

Ankara 33. Ağır Ceza Mahkemesi'nce kabul edilen iddianamede sanık Harun Yıldız için, ağırlaştırılmış müebbet hapis cezası talep edildi.

Baba Harun Yıldız, iddianamede yer alan ifadesinde internet sitelerinde kızına ait uygunsuz görüntüler gördüğünü, olay günü kızını, dershaneden alarak görüntüleri sorduğunu, kızının bunu kabul etmediğini söyledi.  

Yıldız "Kızıma ısrarla bunu kendisine kimin yaptığını sordum. Bana 'ben böyle bir şey yapmadım' dedi. Ancak kafasını önüne eğerek ağlamaya başladı ve 'baba sus, baba sus' diyerek karşılık verdi. Bunun üzerine kendimi kaybettim. Araçta bulunan tabancayla kızıma ateş ettim" dedi.

Ancak iddianamede internette, baba ve kızına ait cep telefonlarında kriminal incelemesi yapıldığı; ancak Şeyma Yıldız'a ait uygunsuz video bulunmadığı belirtildi. 
İddianameye giren polis kriminal raporuna göre Şeyma Yıldız’a ait telefonda yapılan ayrıntılı incelemede hiçbir şekilde başkasından gelen ya da başkasına gönderilen uygunsuz video ve fotoğraf bulunmadığı belirtildi. 

Yine sanığın polis ifadesinde yer alan 'kuzenine ve arkadaşına yardımcı olan Şeyma' başlığıyla internette yaptığı aramada kızına ait video çıktığı iddiasıyla ilgili de yapılan inceleme ve araştırma sonucunda, söz konusu videoda yer alan kişinin Şeyma Yıldız olmadığı ve hiçbir şekilde ona benzemediğinin tespit edildiği kaydedildi. 

Ayrıca otopsi raporunda Şeyma Yıldız’ın vücudunda 9 adet mermi girişi tespit edildiği bildirildi. 

Güncelleme Tarihi: 05 Haziran 2020, 12:23
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER