Hayrabolu'da enişte dehşeti: Mehmet Turalı öldü

Tekirdağ'ın Hayrabolu ilçesinde yaşayan 35 yaşındaki Mehmet Turalı, eniştesi Ramazan Ç. tarafından bıçaklanarak öldürüldü. İkilinin eşleriyle birlikte bir kadın daha yaralandı

Hayrabolu'da enişte dehşeti: Mehmet Turalı öldü

Tekirdağ'ın Hayrabolu ilçesi vahşi bir cenayete sahne oldu.

Tekirdağ'ın Hayrabolu ilçesinde Ramazan Ç. (41), ailevi nedenlerle tartıştığı kayınbiraderi Mehmet Turalı'yı (35) bıçaklayarak öldürüldü. Yaşanan arbedede ikilini eşlerinin de bulunduğu 3 kadın, bıçakla yaralandı.

Aralarında ailevi sorunlar bulunduğu ileri sürülen Ramazan Ç. ile kayınbiraderi Mehmet Turalı, telefonda tartışıp, küfürleşti.

Daha sonra Ramazan Ç., Turalı'nın iş yerine geldi. Durumu öğrenen eşleri de iş yerine gitti. 

Tartışma kavgaya dönüşürken Ramazan Ç., üzerinde taşıdığı belirtilen bıçakla Turalı'yı kalbinden ve çeşitli yerlerinden bıçakladı. 

Ramazan Ç., kendisine engel olmaya çalışan eşi C.Ç., Turalı'nın eşi M.T ve iş yerinde bulunan Nazlı Y.'yi de yaşanan arbedede bıçakla yaraladı.

İhbar üzerine adrese polis ve sağlık ekipleri sevk edildi. Polis, Ramazan Ç.'yi olayda kullandığı bıçakla yakalayıp, gözaltına aldı. 

Sağlık ekiplerinin Hayrabolu Devlet Hastanesi'ne götürdüğü yaralılardan durumu ağır olan Mehmet Turalı, doktorların tüm müdahalesine rağmen kurtarılamadı. Diğer 3 kadın yaralının ise tedavileri sürüyor.

Polisin gözaltına aldığı Ramazan Ç. ile ilgili soruşturma başlatıldı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER