"Helal olsun" dedirten anlar: Şiddetli fırtınada otobüsler motosikletli kuryelere siper oldu

İstanbul'da şiddetli fırtına nedeniyle hayat felç oldu. Meslekleri gereği dışarıda olması gereken motosikletli kuryeler de zor anlar yaşadı. 15 Temmuz Köprüsü'nde bir servisin ve 2 otobüsün, rüzgarda ilerlemekte zorlanan kuryelere kalkan olduğu görüntüler, izleyenleri duygulandırdı

İstanbul'da rüzgar, saatler ilerledikçe etkisini artırdı ve günlük hayatı aksatma noktasına geldi. İş yerlerinden çıkamayan vatandaşların tedirgin bekleyişi sürerken, mesleği gereği dışarıda olması gereken kuryeler ise zor anlar yaşadı.

15 Temmuz Şehitler Köprüsü'nde çekilen görüntüler ise sosyal medyada gündem oldu. Servis şoförünün rüzgarda ilerlemekte zorlanan bir motokuryeye kalkan olup, yardım ettiği anlar dikkat çekti.

Diğer yandan 15 Temmuz Şehitler Köprüsü'nde iki otobüs şoförü 4 motosikletliye siper oldu. Köprü üzerinden geçişte zorlanan motosiklet sürücüleri şiddetli yağmur ve rüzgardan etkilenmeden karşı yakaya geçebildi. O anlar arkalarından gelen bir sürücü tarafından cep telefonu kamerasıyla kaydedildi.

Güncelleme Tarihi: 29 Kasım 2021, 21:28
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER