İçeceğinin içindeki arı boğazını soktu: Vural Şenalp öldü

İnanılmaz olay Karadağ'da yaşandı. İş ve tatil için bu ülkeye giden 51 yaşındaki Vural Şenalp, bir restoranda içeceğinin içindeki arının boğazını sokmasıyla hayatını kaybetti

İçeceğinin içindeki arı boğazını soktu: Vural Şenalp öldü

İstanbul'da şans oyunları bayisi işleten 51 yaşındaki Vural Şenalp, bir arkadaşıyla birlikte iş ve tatil için gittiği Karadağ'da hayatını kaybetti.

Hürriyet'ten Aydemir Kadıoğlu'nun haberine göre Vural Şenalp, 22 Ağustos'ta arkadaşı ile yemek için deniz kenarında bir restoranda içeceğinden aldığı yudumla birlikte boğazında bir acı hissetti. 

Vural Şenalp, fark etmediği içeceğindeki arının içeceğiyle birlikte ağzının içine girdiğini anladı. Kendine gelmek amacıyla denize girdi ama bir süre sonra hareketsiz kalında arkadaşı ve çevredekilerin yardımıyla kıyıya çıkarıldı.

Yaklaşık 10 dakika yapılan kalp masajının ardından biraz kendine gelen Şenalp, ambulansla hastaneye götürüldü.

Hastanadeki doktorlar, arının Şenalp’i boğazından soktuğunu belirledi. Yoğun bakımda iki gün kalan Şenalp, Türkiye’ye getirilmek istendiği gün hastanede hayatını kaybetti.

Vural Şenalp’in cenazesi geçtiğimiz perşembe günü Karadağ’dan Türkiye’ye getirildi. Şenalp için cuma günü Zincirlikuyu Cami’nde cenaze töreni düzenlendi. Törenin ardından Şenalp’in cansız bedeni Kilyos Mezarlığı’na götürülerek defnedildi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER