'İğne canımı acıttı' diye sağlıkçıyı silahla tehdit ederek dövdüler!

Ankara’da bir şahıs, iğne yapılırken canı acıdığı gerekçesiyle tartıştığı sağlık çalışanlarını önce silahla tehdit etti sonra da  dövdü.  

'İğne canımı acıttı' diye sağlıkçıyı silahla tehdit ederek dövdüler!

Ankara’nın Altındağ ilçesindeki özel bir hastaneye rahatsızlığı nedeniyle giden Gazi Y.'ye, tedavi amaçlı iğne yapıldı. 

Gazi Y., iğneyi yapan hemşireye canı yandı diye tepki göstererek, "Nasıl iğne yapıyorsunuz, hayvana vurur gibi iğne yapıyorsunuz" diye çıkıştı.

Hastanede görevli acil tıp teknisyeni Y.F.Ü., araya girerek ilacın özelliğinden dolayı yakıcı etkisinin olduğunu söyledi. Gazi Y., "Sen ne karışıyorsun?" diyerek Y.F.Ü.'ye de tepki gösterdi. Tartışma ve kısa süreli arbedenin ardından Gazi Y. hastaneden ayrıldı. 

Gazi Y., 15 dakika sonra hastaneye akrabası Can Y. ile tekrar geldi. 

Gazi Y. ve Can Y., içeriye girip Y.F.Ü.'yü silah zoruyla dışarıya çıkardı. İki kişi, hastanenin önünde sağlık görevlisini tekme- tokat dövdü. Y.F.Ü., aldığı darbelerle yere düştü.  

Bu sırada diğer sağlık görevlileri dışarıya çıkarak iki saldırgana tepki gösterdi. Gazi Y. ve Can Y., sağlık çalışanlarına da silah doğrultup tehdit ederek, uzaklaştı. 

Aldığı darbeler nedeniyle hafif yaralanan Y.F.Ü., doktor raporu alarak, şikayette bulundu. Diğer sağlık çalışanlarının da şikayetçi olduğu Gazi Y. ve Can Y., polis ekiplerince gözaltına alındı. Olayla ilgili soruşturma sürdürülüyor. 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER