İğrenç saldırı: Muğla'nın Milas ilçesi Karakuyu köyünde 83 yaşındaki kadına tecavüz

Muğla’nın Milas ilçesine bağlı Karakuyu Köyü’nde 83 yaşındaki bir kadına bıçak zoruyla tecavüz ettiği iddia edilen kişi jandarma tarafından yakalandı. 

İğrenç saldırı: Muğla'nın Milas ilçesi Karakuyu köyünde 83 yaşındaki kadına tecavüz

Muğla'nın Milas ilçesine bağlı Karakuyu köyünde yaşayan evli ve üç çocuk 7 torun sahibi 83 yaşındaki H.G. evinin bahçesinde aynı köyde yaşayan 30 yaşındaki A.G.'nin cinsel saldırısına uğradı.

Elindeki bıçağı H.G.'nin boğazına dayayan A.G. tecavüz sonrası yaşlı kadının bağırmasını duyan komşularının gelmesiyle kaçtı.

İhbar üzerine gelen jandarma ekipleri A.G.’yi buldukları çiftlik evinde taşlı sopalı saldırıya uğradı. 
A.G.’nin bir jandarma erini yaraladığı ve jandarma minibüsüne de zarar verdiği belirtildi. Jandarma ekipleri A.G.’yi yakalayarak gözaltına aldı ve Milas İlçe Jandarma Komutanlığı'na götürdü. Tecavüze uğrayan H.G. ise ambulans ile Milas 75. Yıl Devlet Hastanesi'ne kaldırılarak tedavi altına alındı.

Karakuyu Köyü Muhtarı Rüstem İnce, "Köy halkı olarak şok içerisindeyiz. Bu genç uzun zamandır işsiz ve psikolojisi bozuktu. Kimse ile iyi geçinmezdi, yalnız yaşıyordu ama yaşlı bir kadına böyle bir şey yapabileceğini tahmin edemedik. O anda çıldırmış gibiydi önüne kim geldiyse saldırdı, jandarmada dahil. Belki bir ilaç veya uyuşturucu gibi bir şey almış olabilir” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER