İğrençsiniz! Küçük çocuğu istismar eden sözde tarikat lideri Fatih Nurullah'a destek için sayfa açtılar!

Sakarya'da 12 yaşındaki kız çocuğunu taciz eden Uşşaki tarikatı lideri Fatih Nurullah'a destek için, müridleri sayfa açtı. Müridler, olayın gerçek olmadığını ve şeyhlerinin her zaman arkasında olduklarını belirtti

İğrençsiniz! Küçük çocuğu istismar eden sözde tarikat lideri Fatih Nurullah'a destek için sayfa açtılar!

Sakarya'da 12 yaşındaki kız çocuğunu taciz eden Uşşaki tarikatı lideri Fatih Nurullah'a destek için, müridleri sayfa açtı. Müridler, olayın gerçek olmadığını ve şeyhlerinin her zaman arkasında olduklarını belirtti.

Sosyal medya paylaşımlarında hükümeti töhmet altında bırakan ifadelere imza atan Abdulkerim Erdinç isimli sosyal medya kullanıcısı, hesabı Uşşaki Tarikatı şeyhi Fatih Nurullah'a destek vermek amacıyla açtığını belirtti. Birçok sosyal medya kullanıcısı hesabın kullanıcısının bir an evvel bulunmasını ve adalet önünde hesap sorulması gerektiğini ifade etti.

Bu arada Sakarya Cumhuriyet Başsavcılığınca Eyüp Fatih Şağban hakkında hazırlanan ve 1. Ağır Ceza Mahkemesince kabul edilen 4 sayfalık iddianamede, "zincirleme şekilde çocukların cinsel istismarı" suçundan 15 yıldan 40 yıl 1 ay 15 güne kadar, "çocuğa karşı kişiyi cinsel amaçlı hürriyetinden yoksun kılma" suçundan ise 3 yıldan 15 yıla kadar hapis cezası talep edildi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER