İmam Halil Konakçı, bu kez de bakın kimleri hedef aldı: 'Kanunen yasaklanmalı!'

Hilafet çağrısı yaptığı ve yaşam tarzını hedef açıklamalarıyla sık sık gündeme gelen Ankara Melike Hatun Camii İmam Hatibi Halil Konakçı, bu kez de dövme yapılmasının yasaklanmasını istedi

İmam Halil Konakçı, bu kez de bakın kimleri hedef aldı: 'Kanunen yasaklanmalı!'

Hilafet çağrısı yaptığı ve yaşam tarzını hedef açıklamalarıyla sık sık gündeme gelen Ankara Melike Hatun Camii İmam Hatibi Halil Konakçı, bu kez de  “Her yerde dövme var gittikçe artıyor. Bence kanunen yasaklanmalı” dedi.

Konakçı, “Burası Müslüman ülke, ne işi var salyangozun soframızda? Devletin görevidir bu. Vatandaşına zararlı olan şeyi yasaklar. Dövmeyi de yasaklasınlar. Yaptıranların dükkanlarını kapatsınlar” ifadelerini kullandı.

Konakçı, “O elinde kolunda dövmesi olan, bir karışlık şortla gezen, başını kapatmayan, içki içen, uyuşturucu kullanan gençlerin bir çoğunun annesi beş vakit namazlı teheccüde bile kalkıyor ya, operasyon büyük” diye konuştu.

YORUM EKLE
YORUMLAR
La edri
La edri - 2 ay Önce

Çok haklısın kardeşim. Lakin senin benim sözümüz havada kalır. Vakit kıyamet vakti. Güneşin batıdan doğması an meselesi, İsrafil as'ın sura üflemesi an meselesi lakin biz aciz insanoğlu her şeye maddi gözle bakıyoruz. Adeta anlamak istemiyoruz. Tabiki biz elimizdeki son fidanı dikeceğiz. Kıyamet kopuyor olsa da..... Ama o fidanı dikme mücadelesini veren çok az... ALLAH(CC) SONUMUZU HAYIR EYLESİN.

SIRADAKİ HABER