İnşaat Mühendisi Abdülhamit Atik'in acı sonu: Zeytinlikte gömülü bulundu

5 yıldır kayıp olan inşaat mühendisi Abdülhamit Atik olayında sır perdesi aralandı. 27 Eylül 2015 yılında kaybolan Abdülhamit Atik zeytinlikte gömülü olarak bulundu

İnşaat Mühendisi Abdülhamit Atik'in acı sonu: Zeytinlikte gömülü bulundu

Kilis'te merkeze bağlı Duruca köyünde yaşayan inşaat mühendisi Abdülhamit Atik, 27 Eylül 2015 günü ortadan kayboldu. Tüm aramalara rağmen bulunamadı. İl Jandarma Komutanlığı bünyesinde kurulan özel ekip, Atik'in kaybolmasındaki sır perdesini aralamak için çalışma başlattı. 

Yapılan araştırmalar sonunda inşaat mühendisinin kaçırılıp, öldürüldüğü cesedinin de Duruca köyündeki zeytinliğe gömüldüğü belirlendi.

Şüphelileri de tespit eden jandarma, geçen pazartesi günü operasyon için düğmeye bastı. Suriye uyruklu şüpheli N.M. Afrin'e bağlı Şeran bölgesinde, Ö.E. ve A.K. isimli şüpheliler de kent merkezinde yakalanarak, gözaltına alındı.

Suriye uyruklu şüphelinin bölgede görevlendirilen özel ekip ve Şeran Jandarma Danışman Timi tarafından yakalandığı bildirilirken, İl Jandarma Komutanlığı ekiplerince yapılan kazıda Abdülhamit Atik'e ait olduğu değerlendirilen kemik ve kıyafet parçaları bulundu.

Adliyeye sevk edilen 3 şüpheli, nöbetçi mahkemece tutuklandı.

Güncelleme Tarihi: 06 Haziran 2020, 13:59
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER