İnşaattan çıkan toz kavga sebebi oldu: Özkan Tokay öldü!

Afyonkarahisar'da inşaattan çıkan tozlar, yan tarafta oturan aileye gelince tartışma çıktı. Tartışma sırasında Van'dan Afyon'a çalışmak için gelen Özkan Tokay öldürüldü

İnşaattan çıkan toz kavga sebebi oldu: Özkan Tokay öldü!

Afyonkarahisar'da inşaattan çıkan tozlar, yan tarafta oturan aileye gelince tartışma çıktı. Tartışma sırasında Van'dan Afyon'a çalışmak için gelen Özkan Tokay öldürüldü.

Alınan bilgiye göre, Stadyum Mahallesi Tarla Sokağı'nda yapımı devam eden inşaatın yanı başındaki binaya toz gittiği gerekçesiyle inşaat işçileri ile bir ailenin üyeleri arasında tartışma çıktı. Tartışmanın kavgaya dönüşmesi üzerine iki grup birbirlerine inşat demirleri ve taşlarla saldırdı.

Ömer A'nın (40) silahla ateş etmesi sonucu Özkan T. (21) ve Emrah Ö. (28) yaralandı. Yaralılardan Özkan T, kaldırıldığı Dinar Devlet Hastanesinde hayatını kaybetti, Emrah Ö. ise Afyonkarahisar Devlet Hastanesinde tedavi altına alındı.

Kavgada yaralanan F.T. (15) Sandıklı Devlet Hastanesinde, Nurcan A. (35), M.A. (16) ve E.A. ise Isparta Süleyman Demirel Üniversitesi Hastanesinde tedavi altına alındı. Emniyet güçleri, kaçan şüpheli Ömer A'yı yakalamak için çalışma başlattı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER