İntihar eden Buse Melisa Kılıç'ın babası Özay Kılıç ile ilgili flaş gelişme!

Babasının intihar etmesi için psikolojik baskı yaptığını iddia eden Buse Melisa Kılıç adlı genç kız, babasının silahıyla intihar etmişti. Olay sonrası gözaltına alınan baba Özay Kılıç, serbest bırakıldı

İntihar eden Buse Melisa Kılıç'ın babası Özay Kılıç ile ilgili flaş gelişme!

İzmir'in Ödemiş ilçesinde, Buse Melisa K. (15), emekli astsubay babasının beylik tabancasını başına ateşleyerek, intihar etti. Buse Melisa K'nin intihardan önce babası Özay K. ile tartıştığı öğrenildi. Genç kızın babasının ölümüne neden olduğuna dair paylaşımları sonrası, baba Özay K. gözaltına alınmıştı.İntihar olayından önce kızıyla tartıştığı öğrenilen babaya, 'intihara sürükleme' suçlaması yöneltildiği öğrenildi. Buse Melisa K'nin emekli astsubay babası Özay K. (49), sevk edildiği adliyede serbest bırakıldı.

Babasının silahıyla intihar etti

Hürriyet Mahallesi Şehit Özpolat Caddesi'ndeki intihar olayı saat 02.00 sıralarında yaşandı. Edinilen bilgiye göre, Buse Melisa K. emekli astsubay babası Özay K'nin beylik tabancasını başına ateşledi. Silah sesine uyananların ağır yaralı halde bulduğu Buse Melisa K. ambulansla kaldırıldığı Ödemiş Devlet Hastanesi'nde yaşamını yitirdi. Buse Melisa K'nin cenazesi, otopsi için İzmir Adli Tıp Kurumu morguna kaldırıldı.

Twitter'da gündem oldu

Genç kızın intiharı Twitter'daki paylaşımlarının gün yüzüne çıkmasıyla gündem oldu. Genç kız 'babasının kendini öldüremeyeceğinden' bahsederek "Babamın beni öldüremeyeceğini biliyorum. Bunu yapamaz. Bana o kadar çok 'kendini öldür', 'başıma gelen en kötü şeysin' veya 'al silahı sık kafana bir gün ağlar sonra hayatıma devam ederim' dedi ki artık bunu yapmalıymışım gibi hissediyorum. Çok düşünmemeliyim, korkuyorum" ifadelerine yer verdi.

İntihara teşvik ediyormuş

Yine Buse Melisa K. bir başka paylaşımında, "Babam beni intihara teşvik etmek için eve halat almış odaya koymuş. Poşetten de çıkarmış. 'Bu ne' diyorum. 'Hiç' diyor. 'İntihar etmek istiyorsanız aldım' diyor" şeklinde tweet attığı ortaya çıkmıştı. Öte yandan genç kız, ölmeden dakikalar önce ise "Tetiği çektim" şeklinde yazı yazdı.

Serbest bırakıldı

Buse Melisa K.'nin intihardan önce babası Özay K. ile tartıştığı öğrenildi. Baba Özay K'nin, olaydan sonra emniyete götürülerek, ifadesinin alındığı öğrenildi.Baba, sevk edildiği adliyede serbest bırakıldı.

Güncelleme Tarihi: 06 Eylül 2020, 13:46
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER