İsmail Saymaz'la Akademisyen Arasındaki Demet Akalın Tartışması Programa Damga Vurdu!

Habertürk ekranlarında yayınlanan Türkiye'nin Nabzı programının dün akşam yayınlanan bölümünde gazeteci İsmail Saymaz ve Prof Dr. Mehmet Şahin'in atışması programa damga vurdu

Habertürk ekranlarında yayınlanan Türkiye'nin Nabzı programının dün akşamki bölümünde gazeteci İsmail Saymaz ve Prof Dr. Mehmet Şahin'in atışması programa damga vurdu.

SAYMAZ İSYAN ETTİ

Gazeteci İsmail Saymaz, İstanbul Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu'nu kastederek, "Demet Akalın'ın bile rahat rahat randevu aldığı Cumhurbaşkanı'ndan 5 kez başvurup randevu alamadı. Adil olmanızı istiyorum. 16 milyonluk şehrin Belediye Başkanı'nın randevu alamayışı, buna karşı Demet Akalın'ın randevu alması tuhaf görünmüyor mu sizce de?" demesi üzerine Şahin'in yanıtı gecikmedi.

'DEMET AKALIN ÖNEMLİ BİR SANATÇI'

Prof. Dr. Şahin, "Ben de bazen bir bakanlıktan randevu istiyorum birinden randevu istiyorumben de alamıyorum ama isim vererek ülkeye mal olmuş bir sanatçının izleyicisi de vardır. Türkiye Cumhuriyeti vatandaşını herhangi bir kıyaslama yaparak böyle göstermek doğru bir şey değil. Demet Akalın'da bu ülkenin önemli bir kesim tarafından takip edilen önemli bir sanatçısıdır" yanıtını verdi.

Güncelleme Tarihi: 16 Ocak 2020, 10:53
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER