İstanbul'da halk otobüsünde 'maske' kavgası: Kadın tokat attı, adam tükürdü

Kağıthane'de yolcu dolu olan bir halk otobüsünde oturan kadın, maskesini yarım takan ayaktaki yaşlı adama tokat attı. Adam ise kadına tükürükle karşılık verdi, ortalık karıştı.

İstanbul'da halk otobüsünde 'maske' kavgası: Kadın tokat attı, adam tükürdü

İstanbul Kağıthane'de Seyrantepe-Topkapı seferini yapan bir halk otobüsünde geçtiğimiz günlerde akşam saatlerinde Sanayi-Benzinlik otobüs durağı yakınlarında meydana gelen olayda, iddiaya göre yaşlı bir adamın maskesini yarım takması gerginliğe neden oldu.

Yolculuk devam ettiği esnada koltukta oturan bir kadın, maskesini yarım taktığı gerekçesiyle yaşlı adam tepki gösterdi. Adamın karşılık vermesi üzerine çıkan tartışmada, taraflar birbirine hakaret etmeye başladı. Tansiyonun iyice artması sonrası sinirlerine hakim olamayan kadın, adama tokat atarak maskesini çıkarttı.

ADAM TÜKÜRÜKLE KARŞILIK VERDİ

Tokat karşısında neye uğradığını şaşıran adam, kadına tükürerek karşılık verdi. Adamın tükürmesi üzerine öfkeden çılgına dönen kadın, adama vurmaya başladı. Bir yandan vuran diğer yandan çığlık atarak bağıran kadına vatandaşlar müdahale etti. Ortalığın karıştığı kavga ise otobüsteki bir vatandaşın cep telefonu kamerasına yansıdı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER