İstanbul'da omuz atma kavgası: Zeyit Hüseyin Akbaba öldü

İstanbul Kağıthane'de iki grup arasında omuz atma nedeniyle çıkan kavgada bıçaklanan 24 yaşındaki Zeyit Hüseyin Akbaba hayatını kaybetti

İstanbul'da omuz atma kavgası: Zeyit Hüseyin Akbaba öldü

İstanbul'da iki grup arasında omuz atma nedeniyle çıkan kavgada kan döküldü. 

İddiaya göre Y.N., T.A. S.N. ve Zeyit Hüseyin Akbaba (24), kahvehaneden çıkarak evlerine gitmek üzere arabaya bindi. Yolda Y.N. ve T.A. araçtan inerken, S.N. ve Zeyit Hüseyin Akbaba ise araçla devam etti. Bir süre araçtan inen Y.N. ve T.A. ile N.T. M.G. ve M.D. isimli şahıslar arasında omuz atma nedeniyle kavga çıktı. Kavga sırasında Y.N., ağabeyi S.N.'yi arayarak bir grubun kendilerine saldırdığını söyleyip yardım istedi.

Kardeşinin yardım isteği üzerine S.N. ve Zeyit Hüseyin Akbaba, olay yerine gelerek duruma müdahale etmek istedi. Taraflar arasındaki tartışma kısa sürede bıçaklı kavgaya dönüştü. Kavga sırasında Zeyit Hüseyin Akbaba, M.G. tarafından kalbinin altından bıçaklanarak yaralandı. 

Daha sonra ayağa kalkan Zeyit Hüseyin Akbaba, kavga ettikleri şahıslardan kurtulmak için kaçmaya başladı.

Karşı taraftaki şahıslar yaralı Zeyit Hüseyin Akbaba'yı kovaladı, hatta çelme takarak yere düşürmeye çalışsa da başarılı olamadı.

Kendisini kovalayan saldırganların elinden kurtulan Zeyit Hüseyin Akbaba, ambulansla hastaneye kaldırıldı ancak kurtarılamadı. 

Polis, Zeyit Hüseyin Akbaba'yı öldüren M.G. ile arkadaşları N.T. ve M.D.'yi kısa sürede yakalayarak gözaltına aldı. 

Emniyetteki işlemlerin ardından adliyeye sevk edilen şüphelilerden M.G. ve M.D. tutuklanarak cezaevine gönderildi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER