İzmir'de dehşet: Köksal Doğru, eşi Handan Doğru ve Alper Rapuroğlu'nu öldürüp intihar etti

İzmir'de astsubay Köksal Doğru, boşanma aşamasında olduğu eşinin kuaför dükkanında katliam yaptı. Eşini, eşinin işyerine malzeme getiren kişiyi ve çalışanını vuran doğru, intihar etti

İzmir'de dehşet: Köksal Doğru, eşi Handan Doğru ve Alper Rapuroğlu'nu öldürüp intihar etti

İzmir'in Gaziemir ilçesinde meydana gelen olayda astsubay olduğu öğrenilen Köksal Doğru, boşanma aşamasında olan eşi Handan Doğru'nun kadın kuaförü salonuna gitti. 

Burada eşi ile tartışan Köksal Doğru, tabancasını art arda ateşleyerek katliam yaptı.

Köksal Doğru'nun silahından çıkan kurşunlar, eşi Handan Doğru ile işyerinde çalışan Gizem Önal ve dükkana malzeme getirdiği öne sürülen Alper Rapuroğlu'na isabet etti. 

Ortalık kan gölüne dönerken, Köksel Doğru ise olay yerinden uzaklaştıktan 100 metre sonra silahını başına ateşleyerek yere yığıldı.

Sağlık ekiplerinin yaptığı kontrolde Handan Doğru ve Alper Rapuroğlu ile Köksal Doğru'nun yaşamını yitirdiği, işyeri çalışanı Gamze Önal'ın ise ağır yaralı olduğu belirlendi.

Önal, ilk müdahalenin ardından ambulansla İzmir Katip Çelebi Üniversitesi Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne sevk edildi. 

Olayda hayatını kaybeden 3 kişinin cenazesi ise savcının incelemesinin ardından İzmir Adli Tıp Kurumu morguna kaldırıldı. 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER