İzmir'de feci kaza: Hamile Ebru Süngü öldü

İzmir - Çeşme otoyolunun Üçkuyular çıkışında meydana gelen trafik kazasında 5 kişi yaralanırken hamile olan Ebru Süngü kurtarılamadı.

İzmir'de feci kaza: Hamile Ebru Süngü öldü

Gece İzmir'den feci bir trafik kazası haberi geldi. İzmir - Çeşme otoyolu Üçkuyular çıkışındaki kazada Hüseyin Erilmez'in kullandığı otomobil önünde giden İ.Ş. yönetimindeki  belediye otobüsüne arkadan çarptı. 

İçinde 6 kişinin bulunduğu otomobil büyük hasar alırken, hemen olay yerine gelen ekipler otomobilde sıkışan yolcuları çıkartmak için çalışma başlattı. 

Ambulanslara alınan yaralılardan Miraç, Berat ve hamile olduğu öğrenilen Ebru Süngü, Dokuz Eylül Üniversitesi Hastanesi'ne, Şeref Erilmez ve Muammer Elekçi ise İzmir Katip Çelebi Üniversitesi Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırıldı.

Dokuz Eylül Üniversitesi Hastanesi'ne kaldırılan yaralılardan hamile olan Ebru Süngü, doktorların çabalarına rağmen kurtarılamadı. Yaralanan 2'si çocuk 4 kişinin tedavilerine hastanelerde devam ediliyor.

Bu arada kazadan sonra yaralı olarak olay yerinden uzaklaştığı belirtilen otomobil sürücüsü Hüseyin Erilmez'e ise henüz ulaşılamadığı öğrenildi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER