İzmir'de sevgilisi Sena Altan'ı öldürüp intihar eden İlkay Ayeş'in cebinden çıkan mektupta şok ifadeler!

İzmir'de Sena Altan, aşkına karşılık vermediği İlkay Ayeş tarafından bıçaklanarak katledildi. Genç adam, kendi hayatına da son verdi. Korkunç olayla yeni bir gelişme yaşandı. Sır mektup ortaya çıktı

İzmir'de sevgilisi Sena Altan'ı öldürüp intihar eden İlkay Ayeş'in cebinden çıkan mektupta şok ifadeler!

İzmir'de Sena Altan'ın (24) İlkay Ayeş (25) tarafından bıçakla öldürülmesinin detayları ortaya çıktı. Korkunç olay önceki gün İzmir'in Buca ilçesinde yaşandı.

İlkay Ayeş, Sena Altan'ın evine geldikten sonra aralarında tartışma çıktı.

Tartışmanın kavgaya dönüşmesi üzerine Ayeş, yanında getirdiği bıçağı birçok kez Sena Altan'a sapladı. Altan, kanlar içinde yere yığılırken Ayeş, aynı bıçakla kendini de yaraladı. Sesleri duyanların ihbarı üzerine adrese polis ve sağlık ekipleri sevk edildi.

Ayeş olay yerinde hayatını kaybetti, Sena Altan ise ağır yaralı olarak kaldırıldığı Buca Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi'nde, doktorların müdahalesine rağmen kurtarılamadı.

Cenazeler, otopsi için İzmir Adli Tıp Kurumu Morgu'na kaldırıldı. Otopsinin ardından cenazeler, yakınları tarafından alındı.

GENÇ KIZ YALNIZDI

Cinayetle ilgili yeni detaylar da ortaya çıktı. İzmir'de bir üniversitede moda ve tasarım bölümünde okuduktan sonra Torbalı'da bir tekstil firmasında çalışan  Sena Altan'ın kısa süre önce Bornova'da bir tekstil firmasında müdür olarak işe girdiği, cinayetin gerçekleştiği eve de yaklaşık 2 ay önce taşındığı belirtildi.

Cinayet günü, Altan'ın ev arkadaşı dairede bulunmadığından yalnız olduğu ifade edildi. Ayeş'in uzun süredir sevgili olma talebinde bulunduğu Sena Altan'ın, teklifi reddettiği öğrenildi.

SIR MEKTUP ORTAYA ÇIKTI!

Altan'ın, Ayeş'in sevgili olma teklifini kabul etmediği için cinayete kurban gittiği belirlendi.

Ayeş'in montunun cebinden çıkan ve ailesine verilmesi istenen intihar notunda "Herkesten özür dilerim, Sena'yı çok sevdim ama bana inanmadı, kabul etmedi" dediği öğrenildi.

Bir erkek arkadaşı olan Altan'ın düğün planları yaptığı da belirtildi. Olayla ilgili soruşturma devam ediyor.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER