Kahvaltıya gelen arkadaşları silahla vurdu: Cemile Kumuz ve Hüseyin Kumuz öldü!

Zonguldak'ın Alaplı ilçesinde, Cemile Kumuz ve Hüseyin Kumuz'un evine kahvaltıya giden Cevat Saydam adlı kişi, çifti tabancayla vurarak öldürdü. Olay yerinden kaçtıktan sonra aracıyla uçurumdan yuvarlanan Saydam aynı silahla kendi kafasına da sıkarak yaşamını yitirdi

Kahvaltıya gelen arkadaşları silahla vurdu: Cemile Kumuz ve Hüseyin Kumuz öldü!

Zonguldak'ın Alaplı ilçesinde, birlikte kahvaltı yaptığı Cemile (40) ve Hüseyin Kumuz (45) çiftini evlerinde tabancayla vurarak, öldüren Cevat Saydam (59), olay yerinden kaçarak bir kilometre ileride kaza yaptıktan sonra aracında intihar etti.

Cevat Saydam, iddiaya göre, evlerinde birlikte kahvaltı yaptığı Cemile Kumuz ve Hüseyin Kumuz'u bilinmeyen nedenle tabancayla ateş ederek, öldürdü. Ardından evden çıkıp, bindiği aracıyla kaçan Saydam, 1 kilometre sonra üst yoldan alt yola uçtu. Saydam, daha sonra aynı silahla kendisini vurdu.

Tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı

İhbarla gelen sağlık görevlilerince ağır yaralı olarak Alaplı Devlet Hastanesi'ne kaldırılan Cevat Saydam, yaşamını yitirdi. Polis ekipleri, Kumuz çiftinin öldürüldüğü evde ve Saydam'ın aracının bulunduğu yerde güvenlik önlemi aldı. Cumhuriyet Başsavcılığı'nın olayla ilgili başlattığı soruşturma sürüyor.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER