Kalasla saldırıya uğrayan Hüseyin Sezer öldü

İstanbul'da Doğan Uslu isimli gaspçı tarafından kafasına kalasla vurulan Hüseyin Sezer, 4 günlük yaşam mücadelesini kaybetti

Kalasla saldırıya uğrayan Hüseyin Sezer öldü

İstanbul'da geçen pazar gecesi Galata Köprüsü alt geçidinde meydana gelen olayda Hüseyin Sezer ile 2'si kadın 3 arkadaşının önünü kesen gaspçı Doğan Uslu, para istemişti.

Hüseyin Sezer'in 5 lira vermesine rağmen bunu beğenmeyen şüpheli bıçağını çıkarıp tehdit etmişti. Daha sonra da tadilat sonrasında altgeçitte bırakılan kalası alarak Hüseyin Sezer'in kafasına vurmuştu. Sezer kanlar içinde yere yığılırken saldırgan olay yerinden kaçmıştı.

Kafatasında kırık olan ve beyin kanaması geçiren Sezer, Taksim Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde tedavi altına alındı ancak 4 günlük yaşam mücadelesini bugün kaybetti. Hüseyin Sezer'in organlarının ailesi tarafından bağışlandığı öğrenildi.

Saldırgan Doğan Uslu ise polisler tarafından yakalandı. İşlemlerinin ardından Çağlayan'daki İstanbul Adalet Sarayı'na getirilen Uslu, "Gece vakti silahlı yağma" ve "Kasten öldürmeye teşebbüs" suçlarından tutuklanmıştı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER