Karısını tornavidayla 11 yerinden yaraladı, kaçtıktan sonra 'Kurşuna dizeceğim' dedi

Mersin'de, Hakan G. boşanmak isteyen eşi Emel G.'yi 11 yerinden tornavidayla yaraladı.Olaydan sonra kaçan Hakan G., sosyal medya hesabından, "Seni kurşuna dizeceğim" paylaşımı yaptı.

Karısını tornavidayla 11 yerinden yaraladı, kaçtıktan sonra 'Kurşuna dizeceğim' dedi

Demirören Haber Ajansı'nın (DHA) haberine göre poliste, 'hırsızlık', 'yaralama', 'tehdit', 'cinayete tebbüs', 'aile içi şiddet' ve 'gasp' suçlarından kaydı bulunan 42 yaşındaki Hakan G., boşanmak istediğini söyleyen 33 yaşındaki eşi Emel G.'ye tornavidayla saldırdı. Vücudunun 11 yerinden darbe alan ve ağır yaralanan Emel G., Mersin Şehir Hastanesi'ne kaldırıldı. Hakan G., ise kaçtı.

Polisin her yerde aradığı Hakan G., hastanede ölüm kalım savaşı veren eşini saat 06:30 sıralarında sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla, ölümle tehdit etti.

Hakan G., paylaşımında şunları yazdı:

"Layığını buldun Emel. Torbacıların sermayesi yaptın kendini. 5 senedir aldım seni, hevesli olduğun bu pis şeylerden seni uzak tutmak için ne mücadeleler verdim. Aslan gibi seni aldım karım yaptım. Nikahını yaptım, çocuğuna da sana da sahip çıktım. Sahilde yılların esnafıydım. Beni rezil ettin. Beni sahile giremez ettin. Çöplerden hurda toplayıp, rızkını getiriyordum. Senin mutluluğun için. Şimdilik elimin altında tornavida vardı, onunla yedin 3-5 tane. Ama seni kurşuna dizeceğim."

Güncelleme Tarihi: 29 Nisan 2020, 16:06
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER