Kayıplara karışan Eslem Tuana Yüksel, Efsa Yüksel ve Nazar Memiş'in son görüntüleri ortaya çıktı: Bulundular

İstanbul'un Arnavutköy ilçesine bağlı Hadımköy'de sırra kadem basan 3 kız çocuğunun güvenlik kayıtlarına yansıyan son görüntüleri ortaya çıktı

Kayıplara karışan Eslem Tuana Yüksel, Efsa Yüksel ve Nazar Memiş'in son görüntüleri ortaya çıktı: Bulundular

Polis ekipleri, günlerdir bulunamayan Eslem Tuana Yüksel (15), Efsa Yüksel (13) ve Nazar Memiş'i (11) bulmak için yoğun çaba harcıyor. 3 arkadaşın son kez kameralara yansıyan görüntüleri de ortaya çıktı.

ÇALIŞMALAR AVCILAR'DA YOĞUNLAŞTI

Hadımköy'de kaybolan Esle, Efsa ve Nazar isimli 3 kız çocuğunu arama çalışmalarında yeni gelişmeler yaşandı. Kızlardan birine ait eşyalar Avcılar sahilde bulundu. Kızların ilçedeki bir tuvalete girip çıkarken güvenlik kamerası görüntüleri de ortaya çıktı. 3 kızın Avcılar'da görüldüğünün tespit edilmesi üzerine çalışmalar bu ilçede yoğunlaştı.

TUVALETTEN AYRILDIKLARI GÖRÜLÜYOR

Görüntülerde, çocukların ilk olarak tuvaletin turnikesinden geçtikleri, daha sonra da turnikeden çıkarak tuvaletten ayrıldıkları görülüyor.

Hadımköy'de kaybolan 3 kız bulundu. Hadımköy'de kaybolan Eslem Tuana Yüksel (15), Efsa Yüksel (13) ve Nazar Memiş (11) bulundu. Kızların Arnavutköy Çocuk Büro Amirliği'nde ailelerine teslim edileceği öğrenildi.

Güncelleme Tarihi: 09 Ağustos 2021, 22:47
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER