Kayseri'de korkunç olay! Baba Cuma Yıldırım oğlunu vurdu: Bedir Yıldırım öldü

Kayseri'de Cuma Yıldırım uyuşturucu almak için para isteyen, vermeyince de kendisiyle tartışan 21 yaşındaki oğlu Bedir Yıldırım'ı av tüfeğiyle vurarak öldürdü

Kayseri'de korkunç olay! Baba Cuma Yıldırım oğlunu vurdu: Bedir Yıldırım öldü

Saat 09.00 sıralarında, Kayseri'nin Melikgazi ilçesi Danışment Gazi Mahallesi Beşikli Sokak'ta meydana gelen olayda uyuşturucu bağımlısı olduğu iddia edilen Bedir Yıldırım, evde babası Cuma Yıldırım'dan uyuşturucu almak için para istedi.

AV TÜFEĞİYLE ÖLDÜRDÜ

Bedir Yıldırım olumsuz yanıt aldığı babası ile tartışmaya başladı. Bu sırada Cuma Yıldırım, av tüfeğiyle oğluna ateş etti. Silah sesini duyan komşuların ihbarı üzerine bölgeye polis ve sağlık ekipleri sevk edildi. Eve giren sağlık ekibi, yaptığı kontrolde, Bedir Yıldırım'ın yaşamını yitirdiğini belirledi. Cuma Yıldırım ise polis ekiplerince gözaltına alındı.

KIZLARI SİNİR KRİZİ GEÇİRDİ

Ailenin, olayı duyarak evin önüne gelen 2 kızı da sinir krizi geçirdi. Acılı aile üyelerini komşular teskin etmeye çalıştı. Bedir Yıldırım'ın cansız bedeni ise olay yeri incelemelerinin ardından Kayseri Devlet Hastanesi'nin morguna götürüldü.

ANNE HASTANEDE TEDAVİ GÖRÜYORDU

Emniyette sorgulanan Cuma Yıldırım'ın, ilk ifadesinde, tüfeği kendisini korumak için eline aldığını söylediği belirtildi. Cuma Yıldırım'ın eşi Naile Yıldırım'ın ise rahatsızlığı nedeniyle Kayseri Şehir Hastanesi'nde tedavi gördüğü öğrenildi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER