Kılıçdaroğlu'nun sözlerine kahkaha atarak tepki çeken Buket Aydın merak edilen soruyu yanıtladı

Geçtiğimiz aylarda Kanal D'deki işinden ayrılarak tüm dikkatleri üzerine çeken Buket Aydın, seçimler öncesi CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile yaptığı röportajında, Kılıçdaroğlu'nun sözlerine kahkaha atarak tepki çekmişti. Aydın, merak edilen soruyu yanıtladı

Kılıçdaroğlu'nun sözlerine kahkaha atarak tepki çeken Buket Aydın merak edilen soruyu yanıtladı

Geçtiğimiz aylarda Kanal D'deki işinden ayrılarak tüm dikkatleri üzerine çeken Buket Aydın, seçimler öncesi CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile yaptığı röportajında, Kılıçdaroğlu'nun sözlerine kahkaha atarak tepki çekmişti. 

Dün akşam TV100'deki Okan Bayülgen'in Nokta programına konuk olan eski spiker Buket Aydın, Bayülgen'in 'O gün neden güldünüz' sorusuna cevap verdi.

Aydın, "Benim CHP'li olmamam, CHP Genel Başkanı'na saygısızlık edebileceğim anlamına gelmez. Diyelim ki Buket Aydın, AK Partili" yanıtı verdi. Bu sözlerin üzerine araya giren Bayülgen bu kez 'AK Partili misiniz?' diye sordu. Aydın, "Ben apolitik olmayı tercih ediyorum. Ben gazeteci olarak herhangi bir partili olamam. Buket Aydın, AK Partili olduğu için güldü diyorlar ya, ben AK Partili olsam da muhalefet partisi genel başkanına saygısızlık edemem, nokta" dedi.

Kılıçdaroğlu, 31 Mart sürecinde Kanal D'de Buket Aydın'ın konuğu olmuştu. Programda, CHP Lideri; partisinin İstanbul, Ankara, Bursa, Adana ve Mersin'i kesinlikle kazanacağını söyledi. Kılıçdaroğlu'nun seçim iddialarını gülerek karşılayan Buket Aydın, gündem olmuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER