Kırıkkale Carmine Hotel'de yaşanan korkunç olayın mağduru konuştu: Kan donduran detaylar!

İş için gittiği Kırıkkale'de bir günlüğüne Carmine Hotel'de kalan Kardelen Kamışlı, gece uyandığında odasında bir erkekle karşılaştı. Yatağının başında kendisini izleyen adamı görünce şok yaşayan Kamışlı, olayla ilgili açıklamalarda bulundu

Kırıkkale Carmine Hotel'de yaşanan korkunç olayın mağduru konuştu: Kan donduran detaylar!

İş için gittiği Kırıkkale'de bir günlüğüne Carmine Hotel'de kalan Kardelen Kamışlı, gece uyandığında odasında bir erkekle karşılaştı. Yatağının başında kendisini izleyen adamı görünce şok yaşayan Kamışlı, olayla ilgili açıklamalarda bulundu.

Ankara'da yaşayan Kardelen Kamışlı, iş için gittiği Kırıkkale'de bir geceliğine kaldığı otelde korku dolu anlar yaşadı. Kamışlı 221 nolu odasında gece 03.00'te uyandığında yatağının başucunda oturup, kendisini izleyen bir erkek olduğunu gördü. isminin daha sonradan Seyit Muhammet Sarı olduğunu öğrenen Kardelen Kamışlı'nın şikayeti üzerine Kırıkkale Cumhuriyet Savcılığı, olayla ilgili soruşturma başlattı.

Alkollüydüm dedi serbest bırakıldı

Kamışlı'nın odasına giren ifadesi alındıktan sonra serbest kalan Seyit Muhammed Sarı'nın kamuda çalıştığı öğrenilirken ifadesinde, 'alkolü olduğunu, çoğu şeyi hatırlamadığını, yanlışlıkla odaya girmiş olabileceğini, kimseyi taciz etmek, zarar vermek gibi bir niyetinin olmadığını' söylediği öğrenildi. Seyit Muhammed Sarı'nın Kamışlı'nın iki yan odasındaki 223 nolu odayı kiraladığı belirlendi. Kamışlı'nın iddiası üzerine gece otele giden polis ekipleriyle ilgili de idari işlem başlatıldı.

'Yaşadıklarıma inanamıyorum'

"Yaşadıklarıma hala inanamıyorum, şoktayım. Gecenin bir saatinde uykudan gözünüzü açtığınızda yatağınızda oturan birini görüyorsunuz. Dondum, kalakaldım. Birkaç dakika sonra kendime gelebildim ve tepki vermeye başladım. Allah kimseye böyle bir olay yaşatmasın. Odaya kartla giriliyor, nasıl oluyor da kapıyı açıp odama girebiliyor? Korku dolu bir gece yaşarken, odama giren şahısta, gelen polis ekibi de yaşanılan olay normalmiş gibi davrandılar. Sonuna kadar bu işin takipçisi olacağım."

Kameralar arızalı çıktı

Carmine Otel sahibi Gökhan Algül ise yaptığı açıklamada, "Maalesef böyle üzücü bir olay yaşanmış. Hem kızın kendisini, hem babasını arayıp özür diledim. Yaptığımız incelemede kaldığı oda başka bir kart tarafından açılmamış, kapıda zorlama yok. Kapılarımızın arkasında zincir ve sürgü de var. Bu şahıs odaya nasıl girmiş? İnanın biz de bilmiyoruz. Otel girişinde, lobi bölümünde kameralarımız var. Ancak katlarda kameralarımız arızalıydı" dedi.

Güncelleme Tarihi: 11 Eylül 2020, 10:31
YORUM EKLE
YORUMLAR
İsa
İsa - 1 yıl Önce

Bütün katlarda koridorlarda kamera olması gerekir ve şart. Bu katlarda ve koridorlarda kamera olsaydı ki olmalı.Ayrıca bu kameralarında bağlı olduğu tv lerde olmalı...

SIRADAKİ HABER