Kız meselesi tartışması canından etti: 19 yaşındaki Berat Çerman öldü!

İstanbul Beylikdüzü'nde meydana gelen olayda 19 yaşındaki Berat Çerman adlı genç, 'Kız arkadaşıma baktın' meselesi yüzünden tartıştığı kişilerin kurduğu tuzağa düştü. Bıçaklanan Çerman, hayatını kaybetti

Kız meselesi tartışması canından etti: 19 yaşındaki Berat Çerman öldü!

İstanbul Beylikdüzü'nde meydana gelen olayda 19 yaşındaki Berat Çerman adlı genç, 'Kız arkadaşıma baktın' meselesi yüzünden tartıştığı kişilerin kurduğu tuzağa düştü.

Edinilen bilgiye göre, Berat Çerman (19), arkadaşı Faruk U. ile birlikte daha önceden "kız arkadaşıma baktın" meselesi yüzünden tartıştıkları Adem P. (17) ve yanındaki kişilerle konuşmak için evinin hemen arkasındaki parka gitti. Konuşma sırasında olay yerine söz konusu kızlar da geldi. Adem P. önce Çerman'ın arkadaşı Faruk U.'yu daha sonra ise Çerman'ı bıçakladı.

İddiaya göre, Çerman kaçmaya çalışırken olay sırasında orada olduğu söylenilen kişiler tarafından darp edildi. Çerman yaralı halde kaçtığı bir market önünde yere yığıldı. Ambulans ile hastaneye kaldırılan Çermen tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak hayatını kaybetti.

Parkta kurulan tuzakla bıçaklanarak öldürülen Çerman'ın ailesi adalet istiyoruz diyerek sesini duyurmaya çalıştı.

Güncelleme Tarihi: 11 Eylül 2020, 10:56
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER